diyetisyen gülşah gürol yorumları

Diyetisyen Gülşah Gürol hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Gülşah Gürol hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 1 (Ortalama: 5)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Arda Kayaalp
  7 saat önce

  Spora başladığım ilk zamanlarda fazla kilom yüzünden kondisyon konusunda çok sıkıntı çekiyordum. Çabuk yoruluyor, nefes almakta ve hızlı koşmada güçlük yaşıyordum. Evime yakın olması için Osmangazi diyetisyenleri diye arattığımda karşıma Diyetisyen Gülşah Gürol çıktı. Kendisi oldukça güler yüzlü, yardımsever ve alanında uzman bir diyetisyen. Özenle hazırladığı programın yanı sıra düzenli olarak ilgi ve desteğini üzerimden hiç çekmedi. 4 aylık süreçte bir yandan kilo verirken bir yandan kas kütlemi arttırıp kondisyonumu ilerlettim. Kendisinin hazırlamış olduğu program, kilo vermemin yanı sıra bana motivasyon ve özgüven de sağladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız!

  Cevapla
 2. Nesibe Kartal
  7 saat önce

  Kızım ergenliğe girmesiyle beraber hızlı kilo artışı yaşadı. Bu süreçte kendisinin psikolojisi de olumsuz yönde etkilenmişti. Kendisini arkadaşlarından dışlanmış ve yalnız hissediyordu. Bu süreçte bir uzmana danışmam gerektiğini anladım ve Osmangazi Diyetisyen tavsiyesi diye arattığımda karşıma Diyetisyen Gülşah Gürol çıktı. Bizimle güler yüzlü olması, kızımla arkadaş olması bize büyük moral ve motivasyon sağladı. Diyetisyen Gülşah Gürol tavsiyesinde uyguladığımız program sayesinde kızım yeniden eski sağlığına ve mutluluğuna kavuştu. Osmangazi Diyetisyen Gülşah Gürol gözü kapalı tavsiye edebileceğim bir uzman. Çok teşekkür ederim!

  Cevapla
 3. Kemal Apaydın
  7 saat önce

  Babam yaşlanmaya başladıkça hareketi azalmış ve kilosunda büyük bir artış yaşamıştı. Bir noktadan sonra bacakları da güçsüz kalıp kilosunu taşıyamayınca bir uzmana başvurmam gerektiğini anladım. Osmangazi Diyetisyen tavsiyesi diye arattığımda karşımda Diyetisyen Gülşah Gürol çıktı. Kendisi bu süreçte babamla doğrudan ve düzenli olarak ilgilendi. Diyetisyen Gülşah Gürol tavsiyeleriyle uygulamış olduğumuz diyet ve egzersiz programlarıyla babam kendisini daha sağlıklı ve enerjik hissediyor. Osmangazi Diyetisyen olarak kesinlikle tavsiye ediyorum kendisini!

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?