diyetisyen gülce gencan yorumları

Diyetisyen Gülce Gencan hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Gülce Gencan hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 2 (Ortalama: 4)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Güliz Aydemir
  8 saat önce

  Benim çıtı pıtı güler yüzlü diyetisyenim olurlar kendileri. Sayesinde kilolarımdan hiç aç kalmama gerek kalmadan elveda dedim. Buca diyetisyen yarışması olsa büyük bir fark ile 1. olur 🙂 Diyetisyen Gülce Gencan benim yıllardır uğraşarak veremediğim kiloları 3 ayda söküp atmamı sağladı. Bedenimle barışma konusunda yardımcı oldu. Sıcak kanlı ve güler yüzlü tavrını hiç eksik etmedi.Buca Diyetisyen tavsiyesi arayan herkese Diyetisyen Gülce Gencan’ı tavsiye edeceğim. Sağlıkla ve olmanız gerektiği gibi görünmek istiyorsanız bir gün yolunuz mutlaka Diyetisyen Gülce Gencan ile kesişecektir. Kendisine tekrardan teşekkür ediyor ve gönül rahatlığı ile sizlere Buca Diyetisyen’i Gülce Gencan’ı tavsiye ediyorum.

  Cevapla
 2. Mahmut Kara
  8 saat önce

  Yedim yedim doymadım,ne bulduysam yedim,ve bir türlü vazgeçemedim bu huyumdan. Yeme bozukluğunda beslenme ile ilgili araştırma yapmış kız kardeşim. Buca diyetisyen yorumlarında görmüş,Diyetisyen Gülce Gencan Hanımı. İsmi duyulmuş işini doğru yapan Diyetisyen Gülce Gencan ilk görüşmemiz de benimle de çok ilgilendi. Güler yüzünü hiç eksiltmedi beni hiç yadırgamadı dinledi. Vücut analizi yaptı,buna göre bir diyet programı başlattı. Aç kalmadan yaptım bu diyeti. Sağlıklı enerji verici besinler ile günden güne iyiye gidiyordum. Programa gitmediğim zamanlarda onlıne şekilde sürdürmeye devam etti hatırlatmalar da bulundu Diyetisyen Gülce Gencan. Bu bizi çok mutlu ediyordu açıkçası. Buca Diyetisyen yorumları arasında iyi ki kız kardeşimin dikkatini çekmiş ve emin ellere teslim olmuşum bunu zamanla çok daha iyi anladım. Ve yaşayarak bizzat gördüm. Artık yesem de sağlıkla yiyorum ve verdiğim onca kiloyu geri almıyorum. Yeme bozukluğunda beslenme listemle her şey çabucak hal oldu. Buca Diyetisyen’i Gülce Gencan tavsiye edeceğim yorumları ile de bunu göre bileceğiniz başarılı bir diyetisyen kardeşimiz.

  Cevapla
 3. Sevim Akgul
  8 saat önce

  Ezberimi bozan diyetisyen Gülce Gencan, sağlık nedenleri dolayısı ile güden güne kilo alıyordum ve bu duruma kendimi oldukça alıştırmıştım. Ama günden güne bedenimin ağırlaşması ve çabuk yorulmam beni normalinin 2 katı rahatsız ediyordu. Buca diyetisyen önerisi istemiştim arkadaşımdan kesin bir ses tonuyla Diyetisyen Gülce Gencan tabi ki, demişti. Bu kararlı ve kesin tavrı beni etkiledi tabi ki. 2 gün için de hemen gittim. Buca Diyetisyen’i Gülce Gencan öyle güzel karşıladı ki beni.Motivasyonumu yükseltti. Sorunlarımı dinledi, sağlık problemine rağmen kilolarınızdan kesinlikle kurtulacaksınız dedi. Ben daha da umutlanmıştım. Vücut analizimi yaptı güzel bir liste yazdı, diyet programına başlattı daha sonra beni. Kesin kurtulacağımı söylemişti fakat bu kadar hızlı ve rahat bir şekilde olacağını söylememişti. Öyle güzel ve eğlenerek kilo verdim ki,ip çeke çeke görüşmelerimize gitmeye başlamıştım. Diyetisyen Gülce Gencan yorumları ile beni çok motive ediyordu. Kısa sürede şaşırtacak kadar kilo vererek değişime uğradım. Buca Diyetisyen’i Gülce Gencan tavsiye edeceğim tek isim artık benimde. Gülen yüzü ve enerjisi hiç bitmesin.

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?