gözde özkan yorumlar

Diyetisyen Gözde Özkan hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Gözde Özkan hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 3 (Ortalama: 2.7)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 5 yorum yapılmış.

 1. Volkan Kiremit
  8 saat önce

  Esenyurt Diyetisyen önerisinde karşıma çıktı Diyetisyen Gözde Özkan. Çekingen bir tavırla diyetisyen arıyordum. Su içsem kilo alıyordum resmen. Bu durumdan kurtula bilmem söz konusu bile değildi belki, lakin Esenyurt Diyetisyeni Gözde Özkan karşıma çıkana denk.Çekingenliğimden eser kalmamıştı tatlı tavrı ve umudumu tekrar yeşertmesi ile. Su içsem kilo alıyordum diyetisyenim buna rağmen aç kalmadan kilo vere bileceğim sağlıkla zayıflamama yardımcı bir liste verene kadar. Genel vücut kontrollerimden sonra Diyetisyen Gözde Özkan yorumları arasında her zaman umutlu ve inançlı olmam vardı. Dediği her şeyi harfiyen uyguladım ve olumlu sonuçları gördüm. Esenyurt Diyetisyeni Gözde Özkan tavsiye edile bilecek çekingenliğinize son verecek başarılı bir Diyetisyen.

  Cevapla
 2. Remziye Akkuş
  8 saat önce

  Diyetisyen Gözde Özkan beni memnun eden beklentilerimi karşılayan bir diyetisyen oldu.Güzel enerjisi ile içinizi ısıtıp kendinize olan güveninizi kat kat geriye getirip arttırıyor.Kilo verme hayatına sağlam adım atmak istiyorsanız mutlaka Esenyurt Diyetisyeni Gözde Özkan tavsiye edile bilecek bir Diyetisyen. Esenyurt diyetisyen önerisi arayışında olanlar mutlaka Diyetisyen Gözde Özkan ile görüşmeli. Diyetisyen Gözde Özkan yorumları ve önerileri dikkate alınırsa sonuç almamak mümkün değil. Zeytinburnu Diyetisyeni Gözde Özkan tavsiye edile bilecek başarılı bir Diyetisyen.

  Cevapla
 3. Havva Sağlam
  8 saat önce

  Kendimi sadece 9 yaşına kadar zayıf görmüştüm. Daha sonrasında günden güne kilo almaya başladım. Ve bir daha asla zayıfla yamadım.Zayıf nasıl bir kızdım bunu unutmuştum. Kilolarımla barışmaya çalış samda bu durum beni memnun etmediği için hep yalancı barışmalara girdim. Esenyurt Diyetisyeni Gözde Özkan sayesinde barışmama gerek kalmadan gerçekten barışa bileceğim bir bedene kavuştum. Sanki 9 yaşıma geri döndüm. Diyetisyen Gözde Özkan tavsiye edile bilecek en iyi diyetisyen. Esenyurt diyetisyen yorumları arasında dikkatimi çekmişti.Başladığımızın ilk haftasından itibaren sürekli yanımda oldu dijital ortamdan da hatırlatmalar ve önerilere devam etti. Sizlerde kendinizi gerçek benliğinizi bir bedene hapis etmeyin. Esenyurt Diyetisyeni Gözde Özkan ile kendiniz ola bilirsiniz.. Diyetisyen Gözde Özkanı tavsiye etmemek gibi bir durum söz konusu dahi olamaz. Diyetisyen Gözde Özkan önerile bilecek en doğru kişi.

  Cevapla
  1. Rabia polat
   3 saat önce

   Merabalar.bende biraz fazlalıklarımdan şikayetciyim başka bi diyetisyene gittigimde benden baya bi tahlil istedi yaptıramadım SSK yok diye. Acaba muayne ücreti ne kadar tahlil yapılıyor mu bilgi verirmisiniz? Teşekkürler.

   Cevapla
 4. Rabia polat
  3 saat önce

  Merabalar.bende biraz fazlalıklarımdan şikayetciyim başka bi diyetisyene gittigimde benden baya bi tahlil istedi yaptıramadım SSK yok diye. Acaba muayne ücreti ne kadar tahlil yapılıyor mu bilgi verirmisiniz? Teşekkürler.

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?