Diyetisyen Görkem Yılmaz hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Görkem Yılmaz hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 6 (Ortalama: 3.8)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Altan Karataş
  5 saat önce

  Finike diyetisyen seçeneği fazla olmayan bir yer ancak Görkem Yılmaz gerçekten işinin ehli bir diyetisyen. İnternette danışan yorumlarına baktım ve tavsiye edilen diyetisyenler arasında olduğunu gördüm. Benim gibi şeker hastası olup onlarca ilaç kullanan birinden dahi 20 kilo gibi büyük bir rakama ulaşabildiyse gerisini siz tahmin edin. Finike diyetisyen arayan herkese kendisini öneririm.

  Cevapla
 2. Yağmur Nazlı Başak
  5 saat önce

  Obezite olan çocuğum için doktorumuz diyetisyen tavsiyesi yapmıştı. Finike diyetisyen ararken Görkem Yılmaz ile karşılaştık. Diyetisyen Görkem Yılmaz yorumları ve puanı yüksek bir diyetisyen olarak dikkatimizi çekti. Kendisiyle tanıştığımızda bu durumun tesadüf olmadığını gördük. Çocuğum aç kalmadan kilo verdi hem de sağlığı düzeldi. Halen koruma programına devam ediyoruz. Herkese diyetisyen Görkem Yılmaz’ı öneririm.

  Cevapla
 3. Ali Atıf
  5 saat önce

  Diyetisyen Görkem Yılmaz Finike diyetisyen arayanlara tavsiye edeceğim bir isim. Danışanlarıyla gerçekten ilgili, sizi geçiştirmiyor. Vücut analizinizi yaptıktan sonra diyet yazıyor. Ben spor da yaparak 110 kilodan 80 kiloya düştüm. Eğer benim gibi aşırı kiloluysanız diyetisyen Görkem Yılmaz sayesinde sağlığınız bozulmadan kilo verebilirsiniz.

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?