Diyetisyen Gizem Bayır hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Gizem Bayır hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 10 (Ortalama: 3.6)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Hiç Yorum Yapılmadı

 1. Berna Usta
  5 saat önce

  İnegöl Diyetisyen tavsiyeleri arasında Diyetisyen Gizem Bayır ‘a rastladım. Kaygı ile görüşmeye gitsem de ilk görüşmede bana o güveni verdi . Kilolarımdan ve insanların bakışlarından çok sıkılmış ve bunalmıştım. Diyetisyen Gizem Bayır hanım benimle çok ilgilendi ve uzun soluklu konuşmamızın ardından kendimi tamamen Diyetisyen Gizem Bayır’ın ellerine bıraktım. Bu sırada heyecanla kilo vereceğim zamanları bekliyordum ve Diyetisyen Gizem Bayırın Tavsiyelerine uyarak yavaş yavaş kilo verdiğimi gördüm. Bu zaman dilimi benim için heyecanlı ve çabuk geçmişti. Artık insanların bana bakışlarından hiç bir şekilde rahatsız olmuyordum ve en önemlisi verdiğim kiloların mutluluğu ile öz güvenim tamamen yerine gelmişti. Diyetisyen Gizem Bayır ciddi anlamda işine hakim ve ilgili bir diyetisyen. Hakkını ödeyemem desem yeridir. Bu yüzden İnegöl diyetisyen yorumları içinde siz de benim gibi Diyetisyen Gizem Bayır Hanıma güvenebilirsiniz.

  Cevapla
 2. Seçil Soydan
  4 saat önce

  Diyetisyen Gizem Bayır’ın sayfasını görmüşken bana kazandırdığı o sağlıklı vücudu anlatmadan geçemem açıkçası. Öncelikle İnegöl Diyetisyen önerileri arasında karşıma çıktı.İnegöl de böyle iyi bir doktor olabileceğine inanmamıştım fakat Diyetisyen Gizem Bayır ile tanışana dek. Sanırım hayatımın tamamen değişimine sebep oldu. Sağlıksız bir şekilde kilo almam hızla vücudumun şişmesi beni her yönden rahatsız ediyordu. Diyetisyen Gizem Bayır’ın tavsiyeleri ve benimle oldukça ilgilenmesi beni yeterince mutlu etmişti.Oldukça Sıcak kanlı olan Diyetisyen Gizem Bayır diğer diyetisyenler gibi bir şeyler yazıp beni eve göndermiyordu. Uzun uzun dinleyip uzun uzun anlatıyor ve durumumun analizinden sonra da ilgisi aynı şekilde devam ediyordu. Güler yüzlülüğü güle güle kilo vermeme sebep oldu. Diyetisyen Gizem Bayır’ın Yorumları da oldukça bana karşı olumluydu. Kısa sürede şişliklerden kurtuldum . Ve sağlıksız bir şekilde aldığım kiloları sağlıklı şekilde geri verdim. Diyetisyen Gizem Bayırı herkese tavsiye ediyorum ve İnegöl Diyetisyenleri arasında en iyisi olduğunu düşünüyorum.

  Cevapla
 3. Yavuz Haktan
  4 saat önce

  Bedenimin Mimarı Diyetisyen Gizem Bayıra bende yorum yapmalıyım, Diyetisyen Gizem Bayır Şikayetleri diye bir şey hiç görmedim. Bir İnegöl Diyetisyeni anca bu kadar iyi olabilirdi sanırım. Öve öve bitiremem Diyetisyen Gizem Bayırı . İnegöl Diyetisyen Gizem Bayır ile görüşmemiz gayet olumlu geçmişti. Benim Diyetisyenim diye demiyorum İnegöl Diyetisyen tavsiyeleri arasında en iyi diyetisyendir. Benim şikayetim hormonlarımda ki bozukluktan dolayı olan benim bedenime ait gibi durmayan o kilolardan kaynaklanıyordu . Beni çok iyi bir şekilde analiz etti ve güzel bir şekilde hormon bozukluğuna rağmen kilolarıma elveda dememe sebep oldu. İnegöl Diyetisyen Yorumları Bölümüne de ismini altın harfler ile yazmak gerek 🙂 . İçim rahat , gözüm kapalı bir şekilde Diyetisyen Gizem Bayır’ı sizlere öneriyorum .

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?