Diyetisyen Gamze Sağlam hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Gamze Sağlam hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 1 (Ortalama: 1)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Uğur Melis
  9 saat önce

  Benim gibi kilo vermekte zorlananlara Diyetisyen Gamze Sağlam tavsiye edeceğim diyetisyenim olacak. Kendisi hem güler yüzlü hem de işini gerçekten hakkıyla yapan biri. Küçüklüğümden beri yeme bozuklukları yaşadığım için yemek yemekten keyif almıyordum. Yediklerimi kusuyor ama yine de sık sık yemek yiyordum. Dengesiz beslenme sorunundan diyetisyen Gamze Sağlam sayesinde kurtuldum. Diyetisyen önerisi isteyenler beni dinlesin.

  Cevapla
 2. Safiye Büyükbaş
  9 saat önce

  İnternette diyetisyen yorumları okurken Gamze Sağlam hakkındaki yorumlara denk geldim. Görüşmeye gittiğimde neler yapabileceğimizi anlattı. İkinci görüşmede vücut analizi sonunda özel bir diyet hazırladı. Ben de dediklerine harfiyen uydum. Rize diyetisyen arayanlara Gamze hanımla görüşmelerini tavsiye ederim. Mutlu bir şekilde zayıflamak mümkünmüş.

  Cevapla
 3. Pınar A.
  9 saat önce

  Bebeğim 6 aydan sonra ek gıdaya başladığımızda birçok yiyeceği reddetti. Vitaminsiz ve zayıf kalacağı endişelerim nedeniyle Rize’de diyetisyen aradım ve diyetisyen Gamze Sağlam ile iletişime geçtim. Kendisi kızımın sevmediği yiyecekleri nasıl sevdirebileceğimi öğretti. Resmen sihirbazlık yapıyoruz şu an ama oldukça keyifli. Kendisine emekleri için teşekkür ederim.

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?