diyetisyen feryal toplu

Diyetisyen Feryal Toplu hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Feryal Toplu hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 1 (Ortalama: 5)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Cüneyt Hatimoğlu
  6 saat önce

  Alsancak Diyetisyen Feryal Toplu önerisi bana arkadaşım tarafından verilmişti. Diyabet hastalığım sebebi ile beslenmeme dikkat etmem gerekiyordu ve kilo almam çok artmıştı. Bu duruma son vermek için Alsancak diyetisyen tavsiyesi ararken Alsancak Diyetisyen Feryal Toplu önerisi üzerine gittim kendisine. Kendisi güler yüzlü ve artık bu iş için uzmanlaşmış deneyimli bir diyetisyen. Bana özel vücut analizimi yaptı hemen kendisi ve uzun uzun dinledi beni. Daha sonra birlikte bir programa başladık hastalık sebebi ile aldığım kilolardan kurtuldum kendisi sayesinde ve sağlıkla oldu bunların her biri. Diyetisyen Feryal Toplu işinde ki deneyim ve tecrübe sayesinde tüm vücut tiplerine ait her şeyi çok rahat bir şekilde çöze biliyor. Hastalığım yeterince can sıkmasına rağmen motivasyonumu da sürekli arttırdı. Alsancak Diyetisyen Feryal Toplu sayesinde kendimi daha rahatlamış hissediyorum. Diyetisyen Feryal Toplu tavsiye edeceğim tek diyetisyendir. Kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum..

  Cevapla
 2. Özlem Tepecikli
  6 saat önce

  26 yaşında metabolizması çok yavaş çalışan ve yıllardır kilo veremeyen biri olarak,yine de bir gün vereceğime inanarak araştırma yaparken Alsancak diyetisyen tavsiyesi içinde gördüğüm tavsiye edilen bir diyetisyen kendisi . Alsancak Diyetisyen Feryal Toplu yok olmamış umutlarımı tekrar güçlendirdi. Deneyimi sayesinde siz leb demeden leblebiyi çözüyor kendisi. Vücuduma göre bir analiz ile beslenme programına girdik. Her şey çok olumlu ve güzel gidiyordu Sonuçları da tam istediğimiz gibi aldık hep. 3 ay sonra aynaya baktığımda 26 yıldır gördüğüm en güzel Özlem’i görüyordum. Alsancak Diyetisyen Feryal Toplu şikayet bile etmeden hep ilgilendi benimle. Sağlıklı bir şekilde kurtuldum kilolarımdan. Diyetisyen Feryal Toplu yorumları ve önerileri beni hep mest etti. Verdiğim hiç bir kiloyu geri de almadım. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Diyetisyen Feryal Toplu tavsiye ede bileceğim, gözünüz kapalı güvene bileceğiniz bir diyetisyen.

  Cevapla
 3. Cenk Havalı
  7 saat önce

  Futbol oynadığım dönemlerde çok başarılara imza atmıştım. Fakat bir dönem ciddi anlamda koşarken yoruluyor halsiz düşüyordum. Bu yüzden verimli olamıyordum. Beslenmem de de eksiklik olduğunu düşünmüyordum.Teknik direktörümüz bana Alsancak Diyetisyen’i Feryal Toplu tavsiyesi verdi. Alsancak diyetisyen önerileri içinde en iyisi olduğunu ve bana iyi geleceğini belirtince Alsancak Diyetisyen’i Feryal Toplu Hanım ile görüşmeye gittim. Çok güler yüzlü bir hanımdı. Vücut analizimde bulundu,ve daha sonra bireysel bir şekilde beslenme programı hazırladı bana. 2 buçuk ay için de her şey normale dönmüştü artık koşarken yorulmuyor ve halsiz düşmüyordum. Ayrıca vücudumda ki yağ dengesini de kendisi sayesinde dengeledik. Daha sağlıklı ve dinç oldum eskisine göre. Diyetisyen Feryal Toplu yorumları ve önerileri her zaman da kulağıma küpe olacak. Alsancak Diyetisyen Feryal Toplu tavsiye ettiğim bir diyetisyen olacak benimde. Teknik direktörüm ve diyetisyenime çok teşekkürler ediyorum, İyi ki bu ülkede sizler gibi başarılı insanlar var!

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?