Diyetisyen Fatma Hacışabanoğlu hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Fatma Hacışabanoğlu hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 1 (Ortalama: 5)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Kübra Ulaş
  9 saat önce

  Az yemek yememe rağmen hiçbir zaman kilo veremedim. Bu durum gerçekten beni çok rahatsız etmeye başladı ve diyetisyen aramaya başladım. Giresun’da diyetisyen aramalarım sırasında karşıma diyetisyen Fatma Hacışabanoğlu çıktı. Diyetisyenim aslında bana ne kadar sağlıksız beslendiğimi göstermiş oldu. Zayıflayamamamın nedenlerini öğrenerek yıllardır boşa kürek çektiğimi anladım. Kendisiyle birlikte 17 kilo verdim ve şimdi çok mutluyum. Diyetisyen Fatma Hacışağbanoğlu tavsiye ettiğim diyetisyenimdir.

  Cevapla
 2. Ali T.
  9 saat önce

  Okulumuz için menü planlanması gerekiyordu. Diyetisyen Fatma Hacışabanoğlu bu konuda bize destek oldu. Kendisi Giresun’un en iyi diyetisyenleri arasındadır. Çocuklarımız onun sayesinde daha sağlıklı besleniyorlar. Okulumuz adına çok teşekkürler.

  Cevapla
 3. Emine Arel
  9 saat önce

  Metabolizmamın yavaş çalışması gibi bir sorunum vardı. Doktorum diyetisyene gitmemi önerdi. Ben de internette diyetisyen ararken Fatma Diyetisyen Fatma Hacışabanoğlu ile tanıştım. Ofisine gitmemi ve bana özel program hazırlayacağını söyledi. Kilolarımdan o kadar çok bıkmıştım ki kendimi onun kollarına bıraktım. Sayesinde 25 kilo verdim ve bambaşka biri oldum. Herkese öneririm onu.

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?