diyetisyen fatma gönen yorumları

Diyetisyen Fatma Gönen hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Fatma Gönen hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 0 (Ortalama: 0)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Sinan Turna
  6 dakika önce

  Çankaya Diyetisyeni Fatma Gönen adından söz ettirmiş, çok doğru bir tercih olan doğru bir diyet uzmanı. Çok saygılı ve güler yüzlü ayrıca. Hastalarını ailesi gibi benimsiyor ve ilgisini sakınmıyor. Spor yaptığım için doğru bir beslenmeye ve doğru bir diyetisyene ihtiyacım vardı. Çankaya Diyetisyen yorumlarında karşıma çıkan Diyetisyen Fatma Gönen benimle çok ilgilendi ve vücuduma göre beslenme programı hazırladık spor yaparken daha fit olduğumu hissettim.Sağlık açısından da etiklerini gördüm. Diyetisyen Fatma Gönen tavsiye ede bileceğim doğru bir diyetisyen

  Cevapla
 2. Meral Şahin
  1 dakika önce

  Herkes gibi fazla kiloları ile başı dertte olan bir kadındım. Psikolojik olarak çöküntüdeyken Çankaya diyetisyen yorumları arasında Diyetisyen Fatma Gönen ile karşılaştım. İlk görüşmede bana enerjisi ile destek olmuştu. Çankaya Diyetisyen’i Fatma Gönen yorumları ve tavsiyeleriyle de enerjisine dahil etmişti beni.Vücudumu tanıdıktan sonra bana güzel bir diyet programı verdi. Psikolojik çöküntüden çıkmamı sağladı hemde sadece 3 ayda 25 kilo ile! Benim favori ismim kendisi artık. Diyetisyen Fatma Gönen tavsiye edilmesi ve herkesin de duyması gereken bir isim. Ona buradan tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

  Cevapla
 3. Özge Üludemir
  6 dakika önce

  Altın harflerle adının yazılmasını hak eden bir diyetisyen kendisi! Arkadaşım Çankaya Diyetisyen’i Fatma Gönen sayesinde gözümün önünde hızlı bir şekilde zayıfladı.Hemde çok sağlıklı bir şekilde başardılar. 95 kilodan 60 kiloya düşmeyi başardı. Birlikte internetten Çankaya diyetisyen yorumlarına bakarken görmüştük Diyetisyen Fatma Göneni .Seanslarına ve ilk görüşmesine birlikte gitmiştik gerçekten çok sempatik ve ilgili bir bayan. Bana mucize gibi gelmişti bu olanlar ve mucizenin en sağlam yeri Diyetisyen Fatma Gönendi. Diyetisyen Fatma Gönen tavsiye edilip mutlaka görüşülmesi gereken bir diyetisyen.

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?