fatma ekin çilingir

Diyetisyen Fatma Ekin Çilingir hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Fatma Ekin Çilingir hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 1 (Ortalama: 5)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 6 yorum yapılmış.

 1. B.C
  12 saat önce

  Ekin Hanım çok ilgili bir diyetisyen, güler yüzlü, danışanlarını modive ediyor. 1 ay oldu başlayalı bu sürede güzel yol katettik. İnternetten araştırarak gittim yorumlar üzerine gerçekten çok iyi bir diyetisyen. Her zaman iletişimde oluyoruz kendisi ile aklıma takılan şeyleri sorabiliyorum. Çok memnunum. Herkese tavsiye ederim.

  Cevapla
 2. Esra
  12 saat önce

  Ekin hanımla bir kaç defa diyet programı yaptım diyet yaptığım ve ekin hanımla görüşmelerimi aksatmadığım sürece beni çok iyi motive etti moralimi bozmadı verdiği diyet listeleri ile sıkılmadan kilo verdim bence kendisi bu iş için çok uygun.

  Cevapla
 3. İncili Emekdar
  12 saat önce

  Ekin hanıma Referans ile gitmiştim,öncesinde özel hastanede hizmet veriyordu.Daha öncesinde başarıları hakkında çok duyumlar almıştım.Gidenler hep hedeflerine ulaşmışlardı ve çok memnun kalmışlardı.Her şeyden önce içten ve samimi. Uyguladığı listesinde yasak yok sağlıklı beslenme var.Sağlıklı beslenme hakkındao kadar güzel bilgilendiriyor ki.Danışanı da bilgilendikten sonra tabi ki uyguluyor ve çok yiyerek kilo verebiliyor.Danışanlarına yaklaşımı o kadar güzel ve yapıcı ki ben çok memnun kaldım.Kesinlikle sağlıklı beslenme sunuyor Ekin hanımı herkese tavsiye ederim.

  Cevapla
 4. Sultan Akçaoğlu
  13 saat önce

  XXL bedenden M bedene nasıl sağlıklı bir şekilde düşülür bunu birebir yaşayıp gördüm. Beykoz Diyetisyeni Fatma Ekin Çilingir bu iş için en uygun diyetisyen olabilir. Aç bırakmadan gayette yiyerek sağlıklı şekilde beslenerek kilolarımdan rahat bir şekilde kurtulmamı sağladı. Diyetisyen Fatma Ekin Çilingir yorumları hep olumluydu , sebebini yaşayarak anladım. Diyetisyen Fatma Ekin Çilingir Tavsiye ede bileceğim gerçek bir diyetisyen. Gönül rahatlığı ile Beykoz diyetisyen önerisinde ilk numara da yer alabilecek bir Diyetisyen.

  Cevapla
 5. Buse Kömürcü
  13 saat önce

  Giden arkadaşlarım hep olumlu sonuçlar almışlardı. Beykoz Diyetisyen’i tavsiye edin dediğim de duyduğum ilk isim hep Diyetisyen Fatma Ekin Çilingir olmuştu. Bir gün arkadaşımın seansında yanında gittim.İyi ki de gitmişim. Arkadaşımdan çok daha heyecanlı ve daha çok soru soruyordum ama o kadar tatlı bir bayan ki ikimizle de uzun uzun ilgilendi halbuki ben sadece misafirdim. Beykoz Diyetisyeni Fatma Ekin Çilingir yorum yapılabilecek en iyi Diyetisyen. Umudunuzun bittiği yerde Diyetisyen Fatma Ekin Çilingir başlamalı. Herkes çıkıp çıkıp gide bilir Diyetisyen Fatma Ekin Çilingir Tavsiye etmem gereken bir Diyetisyen. Başarılarının devamını diliyorum..

  Cevapla
 6. Kardelen Çiçek
  14 saat önce

  Diyetisyen Fatma Ekin Çilingir sayesinde bedenimle barıştım.Beykoz Diyetisyen Yorumları okurken karşılaştım Beykoz Diyetisyeni Fatma Ekin Çilingir ile. Görüşmeye gittim ve kesinlikle iyi ki gitmişim dedim Diyetisyen Fatma Ekin Çilingir ile konuşmaya başladığım daha ilk dakikada . Sıcak kanlı ve modu yüksek bir bayan. En önemlisi bunu karşısına da aktara biliyor. Beykoz diyetisyen önerileri tamamen hayatımı değiştirdi. Diyetisyen Fatma Ekin Çilingir Tavsiye edeceğim başarılı bir diyetisyen. Sağlıklı bir şekilde kilo vermenin mutluluğunu yaşattırdığı için minnettarım

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?