19 Mart 2018
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Diyetisyen Fatma Ekin Çilingir hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Fatma Ekin Çilingir hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen Fatma Ekin Çilingir

Sağlıklı Beslenme ve Diyet Uzmanı

Beykoz Diyetisyen /

Telefon : 0216 706 23 89
Adres : Kavacık Mah. Cumhuriyet Cad. No:2 Ahmet Yılmaz İş Merkezi D:10 Beykoz / İstanbul
E-posta : fatmaekincilingir@diyetuzmani.com.tr
Web Site : www.fatmaekincilingir.diyetuzmani.com.tr
Diyetisyene Sor : Size özel diyet ve beslenme programları için Fatma Ekin Çilingir’e ulaşın

 

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. B.C
  16 dakika önce

  Ekin Hanım çok ilgili bir diyetisyen, güler yüzlü, danışanlarını modive ediyor. 1 ay oldu başlayalı bu sürede güzel yol katettik. İnternetten araştırarak gittim yorumlar üzerine gerçekten çok iyi bir diyetisyen. Her zaman iletişimde oluyoruz kendisi ile aklıma takılan şeyleri sorabiliyorum. Çok memnunum. Herkese tavsiye ederim.

  Cevapla
 2. Esra
  16 dakika önce

  Ekin hanımla bir kaç defa diyet programı yaptım diyet yaptığım ve ekin hanımla görüşmelerimi aksatmadığım sürece beni çok iyi motive etti moralimi bozmadı verdiği diyet listeleri ile sıkılmadan kilo verdim bence kendisi bu iş için çok uygun.

  Cevapla
 3. İncili Emekdar
  16 dakika önce

  Ekin hanıma Referans ile gitmiştim,öncesinde özel hastanede hizmet veriyordu.Daha öncesinde başarıları hakkında çok duyumlar almıştım.Gidenler hep hedeflerine ulaşmışlardı ve çok memnun kalmışlardı.Her şeyden önce içten ve samimi. Uyguladığı listesinde yasak yok sağlıklı beslenme var.Sağlıklı beslenme hakkındao kadar güzel bilgilendiriyor ki.Danışanı da bilgilendikten sonra tabi ki uyguluyor ve çok yiyerek kilo verebiliyor.Danışanlarına yaklaşımı o kadar güzel ve yapıcı ki ben çok memnun kaldım.Kesinlikle sağlıklı beslenme sunuyor Ekin hanımı herkese tavsiye ederim.

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?