diyetisyen fatma çetinel avlayıcı yorumları

Diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 5 (Ortalama: 3.8)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Gözde Avcı
  9 saat önce

  Diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı Didimde artık tanınmış bir diyetisyen, Hamilelik dönemim çok zor geçerken hızır gibi yetişti yardımıma. Beslenme konusunda bebeğime ne iyi gelir hiç bilmiyordum internet ortamına herkes önüne geleni yazmış yeme konusunda ama ben çok sıkıntı çekiyordum ve endişeliydim ayrıca hamilelik sebebi ile günden güne orantısız bir şekilde kilo alıyordum. Didim diyetisyen önerisi ararken Diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı tavsiye edildi bana. Kendisi çok kibar ve güler yüzlü bir bayan hemen benimle ilgilendi ve vücut analizimi yaptı daha sonra hamilelik beslenmesini benim bedenime göre düzenledi. 4.ayda gitmiştim Didim Diyetisyen’i Fatma Çetinel Avlayıcı Hanıma ,ve 9.aya kadar çok rahat bir şekilde geldim ayrıca orantısız kilo almam da son bulmuştu. Kendimi ve bebeğimi çok sağlıklı hissettim hep. Ve doğum sonrası da kilo almadım. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve Diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı tavsiye edilecek hakkını vererek yapıyor işinin. Ona her şey için teşekkür ediyoruz bebeğimle.

  Cevapla
 2. Asuman Hakalmaz
  9 saat önce

  Annemin günden güne beslenme ile ilgili sorunlar yaşayışı canımı çok sıkıyordu. Menopoza girmişti ve yemek yediğinde oranını tutturamıyor midesine ağrı geliyordu, menopoz olduğu içinde kilo alımı çok fazla olmuştu. Bu durum yüzünden bir diyetisyene başvurmam gerekiyordu. Diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı yorumları ile ilgili bir sayfaya denk gelmiştim ve hep olumlu ve başarılı yorumlardan bas ediliyordu. Kendimi hemen Didim Diyetisyen’i Fatma Çetinel Avlayıcı Hanımın yanına attım annem ile birlikte. Kendisi çok sıcak kanlı ve tatlı bir bayan annem ve benimle çok ilgilendi ayrıca çok ta samimi. Annemin artık iki kızı var. Annemin analizinden sonra anneme özel bir beslenme başlattı ve annem menopozdan aldığı o kiloları aç kalmadan sağlıkla geri verdi. Ayrıca yediği hiç bir şey artık ağrı yapmıyor. Annemi bu durumdan kurtardığı için Diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı Hanıma çok teşekkür ediyorum. Didim Diyetisyen’i Fatma Çetinel Avlayıcı tavsiyeleri hep çok güzel ve mütevazi oldu. Herkesin gitmesi gereken bir diyetisyen kendileri.

  Cevapla
 3. Polat Ünlü
  8 saat önce

  Polis akademisi sınavlarını başarı ile tamamlamış fakat son sınavın tamamen beden ölçüleri ile ilgili olduğu için bir sıkıntı yaşayacağım konusunda moralimin hiç olmadığı bir dönemdeyken çıktı karşıma Diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı. 2 ay içinde 10 kilo kadar vermem gerekiyordu. Didim Diyetisyen’i Fatma Çetinel Avlayıcı gerçekten hakkı ödenmez bir diyetisyen bu konuda. Didim diyetisyen önerileri arasında gördüm kendisini.Hemen gittim ve durumu anlattım o bu olanları çok rahat ve olumlu şekilde hal olacağı konusunda bana umut ışığı oldu.Daha sonra izlediğimiz o yolda 12 kilo verdim ve gerçekten rahatlıkla geçti hiç de sandığım kadar zor ve sıkıntılı bir süreç değildi. Hatta kendimi daha zinde hissediyordum. Kendisi sayesinde polis akademisinde bir öğrenciyim. Diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı tavsiye edilmesi ve bence herkesin duyması gereken mükemmel bir diyetisyen. Kendisine minnettarlığımı ve tekrar dan teşekkürlerimi sunuyorum verdiğim hiç bir kiloyu geri almadım ayrıca

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?