diyetisyen ezgi evgin yorumları

Diyetisyen Ezgi Evgin hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Ezgi Evgin hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 3 (Ortalama: 3)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Canan Rüzgarlı
  15 saat önce

  Etimesgut Diyetisyen’i Ezgi Evgin oldukça başarılı bir diyetisyen. Kendisi her daim hastalarıyla ilgilenen güler yüzü ve sıcak kanlılığı ile güven veren bir diyetisyendir. Eşimin fazla kilolarından kurtulmasında çok yardımcı oldu. Etimesgut Diyetisyen yorumları içinde görmüştük Diyetisyen Ezgi Evgin’i. Bizi çok hoş karşıladı ve kendimizi anlata bildik karşılıklı çok güzel diyaloglar kurduk. Eşimin kendisine özel bir vücut analizinde bulundu. Ve ona göre bir diyet programına başladık.Sonuç hızlı ve başarılıydı. Eşimin değişimi beni ve kendisini çok mutlu etti. İlk evlendiğimiz haline döndü resmen,tekrar gençleşti. Bu yüzden Etimesgut Diyetisyen’i Ezgi Evin tavsiye edilmesi gereken işinde uzman bir diyetisyen

  Cevapla
 2. Neslihan Tokdemir
  15 saat önce

  Halbuki sadece sağlıklı bir beslenme için gitmiştim bana daha fazlasını yaşattı bu yüzden ne kadar teşekkür etsem azdır. Bireysel beslenme için başvurmuştum fakat fazladan olan kiloların da gitmesini ve olmam gereken kiloya ulaşmamı sağladı. Vücut hatlarını ve vücut kişiliğinden çok iyi anlıyor Diyetisyen Ezgi Evgin. Etimesgut diyetisyen’i Ezgi Evgin yorumları ve bilgilendirmesi çok samimi ve güven verici. Diyetisyen Ezgi Evgin’i tavsiye etmek istiyorum buradan herkese ve çok teşekkürlerimi sunuyorum.

  Cevapla
 3. Suna Demirbilek
  15 saat önce

  Etimesgut da sağlıksız ve gereksiz kilolu kimse kalmamıştır diye düşünüyorum. Böyle bir Diyetisyenimiz varken kalmamalı en azından. Büyük bir veli nimet bizler için Diyetisyen Ezgi Evgin. Kayın valide mi getirdik araştırıp kilosundan yürüyemiyordu 2 kişi koluna girip zor yürütüyorduk. Etimesgut diyetisyen yorumları arasında bulduk kendisini. Etimesgut Diyetisyen’i Ezgi Evgin ismi ile karşılaştık. Bize çok yardımcı oldu güler yüzü ile bizi mest etti ayrıca güven sağladı. Diyetisyen Ezgi Evgin şikayet diye bir şey bulmak mümkün değil. Diyetisyen Ezgi Evgin tavsiye edile bilecek tek doğru isim. Kayın validem artık eve girmiyor diyeyim siz anlayın. Ona teşekkürlerimizi sunuyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz.

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?