Diyetisyen Ezgi Ay hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Ezgi Ay hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 3 (Ortalama: 3)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 4 yorum yapılmış.

 1. Halime Çıtak
  1 saat önce

  Diyetisyen Ezgi Ay çok güler yüzlü ve ilgili bir diyetisyen. Ofisine gittiğinizde her hastasıyla uzun uzun ilgilendiğini görürsünüz. Ben hem sağlıklı beslenerek hem de spor yaparak 15 kilo verdim. Uyguladığı diyet listeleri hiç de zorlanmayacağınız programlar. Diyetisyen Ezgi Ay’ı herkese öneriyorum.

  Cevapla
  1. Gülcan
   9 saat önce

   Muayene ücreti ne kadar acaba

   Cevapla
 2. Orhangazi Alay
  1 saat önce

  Çocukluğumdan beri kilolu olmanın dezavantajlarını hep yaşadım. Ünye’de diyetisyen ararken Ezgi Ay ile karşılaştım. Ofisine gittiğimde neden zayıflayamadığımı, kullandığım ilaçların etkisini ayrıntılı bir şekilde anlattı. Zor ancak sonucu mükemmel 1 yıl sonunda kilo koruma programına geçtim. 30 kiloya yakın kilo kaybettim. Üzerimdeki emekleri için teşekkür ediyorum. Ezgi Ay diyetisyen önerisi arayanlara benden tavsiye.

  Cevapla
 3. Leyla Batur
  1 saat önce

  Ergenlik dönemindeki kızım için bu süreç hem kilo almaya hem de depresyona neden oldu. Doktoru tarafından öneriyle diyetisyen aramaya başladık. Diyetisyen Ezgi Ay, kızıma özel bir diyet hazırladı. Psikoloğunun da desteğiyle bu süreci başarıyla atlattık. Şimdi hem spor yapıyor hem de sağlıklı besleniyor. Diyetisyen Ezgi Ay’a çok teşekkürler.

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?