diyetisyen esra akcan yorumlar

Diyetisyen Esra Akcan hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Esra Akcan hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 1 (Ortalama: 5)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 4 yorum yapılmış.

 1. Nihal Baş
  7 saat önce

  Bostanlı da Diyetisyen mi arıyorsunuz ? Doğru Diyetisyen Esra Akcan Hanıma gidin. Çok doğru ve güler yüzlü bir isim kendisi. Bostanlı Diyetisyen’i Esra Akcan tavsiye edile bilecek işinde uzman bir diyetisyen. Metabolizma hızımdan dolayı günden güne kilo vermeye başlamıştım ve kemiklerin gözüküyor cümlesinin karşılığı olmuştum. Ne kadar çok yesem de kilo alamıyordum ki zaten artık midem yemek almıyordu. Bostanlı diyetisyen önerisi ararken arkadaşım Diyetisyen Esra Akcan ile görüşe bileceğimi söyledi. Çekinerek ve mutsuz bir şekilde girip gülerek ve umutlu bir şekilde çıktım sayesinde. İlk görüşmede vücudumu analiz etti. Beni uzun uzun dinledi diğerleri gibi konuşup sizin konuşmanıza fırsat vermeden geri yollamadı. Birlikte programa başladık ve her şey zamanla çok güzele gidiyordu. 3 ay için de yaklaşık 38 kilodan 58 kiloya gelmiştim. Tam da vücudumun ideal şartlarına ulaşmıştım. Kendimi daha güzel hissediyordum ve bana Diyetisyen Esra Akcan sihirli bir diyetisyen gibi geliyordu. Bostanlı Diyetisyen’i Esra Akcan yorumları ve tavsiyeleriyle sizi çok güzel noktalara getiriyor. Kendisine çok çok teşekkür ediyorum..Hala görüşmeye devam ediyoruz sorularıma sıkılmadan bunalmadan cevap veriyor.

  Cevapla
 2. Burçin Altıntop
  7 saat önce

  Diyetisyen Esra Akcan sayesinde artık kendimi daha zinde ve mutlu hissediyorum,sayesinde 25 kilo verdim. ve 1 buçuk sene geçmesine rağmen 1 kilo dahi almadım. Ve diyet programında asla zorlanmadan çok rahat bir şekilde kilo verdim. En önemlisi buydu benim için. Artık daha rahat yürüye biliyor yürürken nefes nefese kalmıyorum. Bostanlı Diyetisyen tavsiyesi arayan herkese şiddetle tavsiye ediyorum Diyetisyen Esra Akcan’ı. Çok güler yüzlü ve sempatik biri size de enerjisinden bol bol veriyor zaten. Diyetisyen Esra Akcan ile birlikte çalışmak benim için çok güzeldi,her zaman gülümseyerek girip gülümseyerek çıkıyorsunuz odadan bu çok önemli ve bunu başara biliyor Diyetisyen Esra Akcan .Bostanlı Diyetisyen’i Esra Akcan tavsiye edeceğim başarılı bir isim.

  Cevapla
 3. Arife Çolak
  6 saat önce

  3 kere bıçak altına yatmış bir anne olarak, Göbeğim de toplanmış ve yıllardır gitmeyen o kiloları vermek için sabırsızlanıyordum Diyetisyen Esra Akcan sayesinde . Bostanlı diyetisyen tavsiyesi arayan herkeslere tavsiye ediyorum bu yüzden. Yıllardır ne yaptıysam veremediğim göbeğimde toplanmış o kiloları Diyetisyen Esra Akcan sayesinde 3 buçuk ay gibi bir süre için de tamamen yok ettik. Artık kendimi görmek istemiyordum dışarı çıkasım gelmiyordu,fakat artık kendimi daha sağlıklı, dinç hissediyorum ve yük taşıyormuşum gibi olan o his hiç bir şekilde yok. Çok sıcak kanlı ve güler yüzlü bir Diyetisyen Esra Akcan. Bostanlı Diyetisyen’i Esra Akca yüksek kaliteli beslenme listesini tamamen size göre hazırlıyor. Bu yüzden Diyetisyen Esra Akcan tavsiye edilecek bir isim. Bostanlı Diyetisyen’i Esra Akcan yorumları ve önerileri ile ne kadar doğru bir isim olduğunu açıkça ortaya koyuyor,kendisine çok teşekkür ediyorum

  Cevapla
 4. hakan arkan
  4 saat önce

  YAŞLILIK DÖNEMİM de sağlık problemlerime uygun, diyet koçum ESRA AKCAN pozitif enerjisiyle ihtiyaç duyduğum motivasyon ve desteği ile beni çok mutlu etti.Kendisine çok çok teşekkür ediyorum. İZMİR in en sempatik, en tecrübeli DİYET UZMANI ………

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?