diyetisyen emre özkan yorumları

Diyetisyen Emre Özkan hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Emre Özkan hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 1 (Ortalama: 5)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Akın Tutkuray
  7 saat önce

  Diyetisyen Emre Özkan hocam işinde çok başarılı bir diyetisyendir. Mavişehir diyetisyen tavsiyesi arayan herkese tavsiye ederim. 125 kilodan 85 kiloya inmeyi tamamen Diyetisyen Eme Özkan sayesinde başardım. Kilolarım ve öz güvenim ile tamamen başım dertteydi. Aynalardan kaçmak tartılardan uzaklaşmak istiyordum. Dışarıya çıktığımda sanki herkes bana bakıyor gibi hissediyordum. Bu durumdan beni kurtaran Mavişehir Diyetisyen’i Emre Özkan Hocamdır. Vücut analizimden sonra hemen kişiye özel bir beslenme listesi ile bu durumdan yavaş yavaş kurtuldum. Spor da yaparak vücudumun daha fit ve dinç görünmesini sağladım. Hem sağlıkla hemde başarıyla zayıflamanız için Diyetisyen Emre Özkan Hocam ile çalışmalı ve başarıya ulaşmalısınız. Aynalar ve tartılar dostum oldu. Öz güvenim tekrar yerine geldi. Diyetisyen Emre Özkan Hocama nasıl teşekkür etsem azdır. Mavişehir Diyetiyen’i Emre Özkan tavsiye edilecek en doğru isim. Kendiniz ile barışmak için Diyetisyen Emre Özkan ile görüşmeniz yeterli.

  Cevapla
 2. Feride Korkmaz
  7 saat önce

  Diyetisyen Emre Özkan ile çalışmak gerçekten çok keyif vericiydi. Çok sıcak kanlı ve doğru analiz yapan bir isim kendisi. Mavişehir diyetisyen yorumları içinde dikkatimi çeken ve daha sonra kendimi görüşmede bulduğum bir anlık bir durum hayatımda büyük rol oynadı. Hem hızlı hemde sağlıklı bir şekilde kilo verdim kendisi sayesinde. Diyetisyen Emre Özkan yorumları için söylenilecek en doğru yorum hayatınızın değişimi için Diyetisyen Emre Özkan Beye güvenin! Güveninizi asla boşa çıkarmıyor ve katı katına arttırıyor. Motivasyonunuzu da hep yüksek tutmayı başarıyor Mavişehir Diyetisyen’i Emre Özkan. Verdiğiniz o kiloları vücudunuza da geri asla kabul ettirmiyor hep dinç ve fit gözüküyorsunuz. Diyetisyen Emre Özkan tavsiye edeceğim bir isim.

  Cevapla
 3. Nihat Tekin
  7 saat önce

  Mavişehir diyetisyen önerisi olan var mı ? Diye bir soru karşısında Diyetisyen Emre Özkan deyip geçerim. Kendisi bu alanda çok uzman bir isim. Babam ve amcamın sağlıkla kilo vermesini sağladı. Hemde çok kısa bir zaman diliminde. Ayrıca enerjisi ve Diyetisyen Emre Özkan yorumları da çok başarılı.Babam ve amcamı tutamıyoruz artık her hafta sonu kendilerini gezmeye atıyorlar sağlıkları ve kiloları ideal noktaya ulaştığı için Diyetisyen Emre Özkan sayesinde kendilerini yeniden doğmuş gibi hissediyorlar. Mavişehir Diyetisyen’i Emre Özkan tavsiye edilecek enerjisi ve tutumu yüksek bir insan. Kendisine tekrardan teşekkür ediyoruz

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?