diyetisyen emel unutmaz duman yorumları

Diyetisyen Emel Unutmaz Duman hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Emel Unutmaz Duman hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 1 (Ortalama: 5)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 6 yorum yapılmış.

 1. N.G
  12 saat önce

  Emel Hanım ‘ı 8 senedir tanıyorum. O zamandan bu zamana kadar aktif olarak görüşüyoruz. Hiç başka bir diyetisyen arama ihtiyacı hissetmedim. Çevremde tavsiye ettiğim arkadaşlarımdan da Emel Hanım ile ilgili iyi geri bildirimler alıyorum hep. İşine olan sevgisi, bağlılığı ve mesleki bilgisi, disiplini onunla devam etmemdeki en büyük etkenler. Daha sonra ki süreçlerde bunun içerisine arkadaşlık ve dostlukta eklendi. Danışanlarıyla çok samimi ve bu da sağlıklı sonuçlar almamıza neden oluyor. Bu açıdan düşünen araştıran bir çok insana Emel Hanım’ı gözüm kapalı tavsiye ederim.

  Cevapla
 2. O.S
  12 saat önce

  Bana özgü hazırladığı program sayesinde aç kalmadan zorlanmadan kısa sürede kilo vermeye başladım. Bir sonraki randevuyu iple çekiyorum????‍ Meslegini seven konusunda uzman sağlığınızı tehlikeye atmadan zayflamaniza yardımcı olacak bir diyetisyen arıyorsanız mutlaka Emel hanım ile tanışmalısınız????

  Cevapla
 3. H.A
  12 saat önce

  Emel hanım daha önce kimsenin anlamadığı açlık ataklarımın sebebini çözdü güleryüzüyle ve ilgili haliyle mesleğini mükemmel yapan bir diyetisyen uzun bir yolumuz var ve bu yolu onunla zevkle yürüyeceğim

  Cevapla
 4. Vildan Sayarlı
  14 saat önce

  Diyetisyen Emel Unutmaz Duman tanıdığım en iyi diyetisyen! Bu güne kadar bir çok diyetisyenle görüştüm. Diyetisyenlerden nefret etmek üzereydim hatta hiç bir şekilde doğru kilo veremiyordum verdiğimi de 1 ay sonra geri alıyordum. Artık son bir umudum ve arayışım kalmıştı Bahçelievler diyetisyen tavsiyesi , Bahçelievler diyetisyen önerisi tarzı aramalara girmiştim. Daha sonra Bahçelievler Diyetisyeni Emel Unutmaz Duman yorumlarına denk geldim. Açıkçası dikkatimi çekmişti. Umudum da kalmamıştı ama denemekten zarar çıkmaz diye görüşmeye gittim . Diğer diyetisyenlere nazaran çok daha ilgili ve sıcak kanlı olması dikkatimi çekmişti. Analiz yaptık vücuduma bakıldı ve ona göre bir liste hazırladı dediklerine harfiyen uyduktan sonra kilo vermeye başladığımı gördüm. Umudum yerine gelmişti. 3 ay geçti ne verdiğim kiloları geri aldım ne de olumsuz bir tepki gördüm. 3 ay içinde vermem gerekenin en iyisini vermiştim. Diyetisyen Emel Unutmaz Duman benim yeşeren umutlarımı tekrar açtı. Kendi enerjisi ile beni de moduma geri getirdi. Diyetisyen Emel Unutmaz Duman tavsiye edeceğim ve şiddetle de tavsiye etmeye devam edeceğim isim olacak!

  Cevapla
 5. Kübra Yılmaz
  6 saat önce

  Bahçelievler diyetisyeni Emel Unutmaz Duman işini son derece iyi yapan bir diyetisyen. Hormon bozukluğum sebebi ile kendisine başvurmuştum .Kilolar ile benim de herkes gibi başım son derece dertteydi . İlaçlardan ötürü kilo aldığımı düşünüyordum. Aldığım kiloları da geri veremeyeceğimi hatta daha da çok alacağımı düşünüyordum çünkü ilaçlarımı kullanmaya devam ediyordum bu süre zarfı içinde. Diyetisyen Emel Unutmaz Duman Yorumları ile bana verdiği destek ve güler yüz ile beni son derece destekledi ve inancımı yükseltti kendime karşı. Öyle sağlam bir liste hazırladı ki ilaçları kullandığım halde kilo almadım keza kilolarımı verdim.Diyetisyen Emel Unutmaz Duman tavsiye edebileceğim işini hakkı ile yapan bir diyetisyen.

  Cevapla
 6. Serap Candan
  6 saat önce

  Işıl ışıl bir diyetisyen! Evet tam anlamıyla ışıl ışıl ve karşısındakine de ışık saçıyor. Diyetisyen Emel Unutmaz Duman işini son derece iyi yapıyor. Eşim ile birlikte kilo verme ve kilolarımızı verirken de sağlıkla ve aç kalmadan verme kararı aldık. Bahçelievler de oturduğumuz için bize kolaylık olsun diye hemen Bahçelievler diyetisyen önerisi hakkında araştırma yapmaya başladık. Bahçelievler diyetisyen tavsiyesi arasında denk geldik Bahçelievler Diyetisyeni Emel Unutmaz Dumana. Diyetisyen Emel Unutmaz Duman yorumları bizi kendimizi Emel Hanımın karşısında bulmaya yetti.Eşim ve benimle ciddi anlamda çok ilgilendi beklentilerimizi fazlasıyla karşıladı,kilo verirken hiç bir şekilde aç kalmadık ve sağlıkla zayıfladık. Enerjisi ile bizi etkiledi diyet yaparken hiç bu kadar mutlu olacağımızı düşünmemiştik.Diyetisyen Emel Unutmaz Duman Hanıma çok teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ve herkese Diyetisyen Emel Unutmaz Dumanı tavsiye ediyoruz.

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?