19 Mart 2018
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Diyetisyen Emel Unutmaz Duman hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Emel Unutmaz Duman hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen Emel Unutmaz Duman

Sağlıklı Beslenme ve Diyet Uzmanı

Bahçelievler Diyetisyen /

Telefon : 0212 963 22 79
Adres : Bahçelievler Mh. Metroport Busidence K:3 D:302 Bahçelievler / İstanbul
E-posta : emelunutmazduman@diyetuzmani.com.tr
Web Site : emelunutmazduman.diyetuzmani.com.tr
Diyetisyene Sor : Size özel diyet ve beslenme programları için Emel Unutmaz Duman’a ulaşın

 

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. N.G
  21 dakika önce

  Emel Hanım ‘ı 8 senedir tanıyorum. O zamandan bu zamana kadar aktif olarak görüşüyoruz. Hiç başka bir diyetisyen arama ihtiyacı hissetmedim. Çevremde tavsiye ettiğim arkadaşlarımdan da Emel Hanım ile ilgili iyi geri bildirimler alıyorum hep. İşine olan sevgisi, bağlılığı ve mesleki bilgisi, disiplini onunla devam etmemdeki en büyük etkenler. Daha sonra ki süreçlerde bunun içerisine arkadaşlık ve dostlukta eklendi. Danışanlarıyla çok samimi ve bu da sağlıklı sonuçlar almamıza neden oluyor. Bu açıdan düşünen araştıran bir çok insana Emel Hanım’ı gözüm kapalı tavsiye ederim.

  Cevapla
 2. O.S
  22 dakika önce

  Bana özgü hazırladığı program sayesinde aç kalmadan zorlanmadan kısa sürede kilo vermeye başladım. Bir sonraki randevuyu iple çekiyorum????‍ Meslegini seven konusunda uzman sağlığınızı tehlikeye atmadan zayflamaniza yardımcı olacak bir diyetisyen arıyorsanız mutlaka Emel hanım ile tanışmalısınız????

  Cevapla
 3. H.A
  22 dakika önce

  Emel hanım daha önce kimsenin anlamadığı açlık ataklarımın sebebini çözdü güleryüzüyle ve ilgili haliyle mesleğini mükemmel yapan bir diyetisyen uzun bir yolumuz var ve bu yolu onunla zevkle yürüyeceğim

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?