diyetisyen elif küçükkılıç yorumları

Diyetisyen Elif Küçükkılıç hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Elif Küçükkılıç hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 1 (Ortalama: 5)

Emojiyle Tepki Ver

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Hazal Kaya
  8 dakika önce

  Yaklaşık 3 ay sürmüştü Beypazarı Diyetisyen’i Elif Küçükkılıç ile programımız. ve 3 ayda 28 kilo vermemi sağlamıştı.Benim metabolizmam normalin altında ki yavaşlıkta çalışmasına rağmen. Yememi kesmeden güzel bir listeyle sağlıklı şekilde kilo vermemi sağladı. Beypazarı diyetisyen önerisi arasında görmüştüm kendisini. İyi kide görmüşüm diyorum. Gerçekten uzmanlık ötesi şekilde gerçekleştirdik bu güzel durumu. Diyetisyen Elif Küçükkılıç hem çok güler yüzlü hemde inancınızı törpülüyor kesinlikle. Diyetisyen Elif Küçükkılıç tavsiye edilecek harika bir diyetisyen

  Cevapla
 2. Duygu Yılören
  15 dakika önce

  Kız kardeşim Diyetisyen Elif Küçükkılıç sayesinde kilolarından kurtulmuştu. Biz de Beypazarı diyetisyen tavsiyesi arasında görmüştük kendilerini. Baya başarılı bir Beypazarı Diyetisyen’i Elif Küçükkılıç. Kız kardeşimin yüzünü güldürmüş ve sağlıklı bir şekilde kilo vermesine yardımcı olmuştu. Sempatik ve çok şeker bir bayan kendileri. Çekinmenize hiç gerek yok zaten yıkıp geçiyor bu düşüncenizi konuşması ile. Diyetisyen Elif Küçükkılıç yorumları ve tavsiyeleri de olumlu ve umut verici. Diyetisyen Elif Küçükkılıç tavsiye ede bileceğimiz işinde oldukça başarılı bir diyetisyen!

  Cevapla
 3. Rıdvan Şahin
  18 dakika önce

  Zıttı olarak benim de kilo almam gerekiyordu. Beypazarı Diyetisyen’i Elif Küçükkılıç tavsiye edilmişti. Sağlıklı ve bu çirkin görüntüden kurtulmam için güvenilir ve işinde iyi bir diyet uzmanına ihtiyacım vardı, bu da tabi ki Diyetisyen Elif Küçükkılıç olmuştu. Ve iyi kide olmuş . Beni hiç yanıltmadı. 2 ayda 14 kilo almamı sağladı. Diyetisyen Elif Küçükkılıç yorumları ile de beni mutlu etmiş ve işini çok başarılı şekilde devam ettirmekte. Yolu bahtı hep açık olsun..

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?