diyetisyen elif çakırca avcu

Diyetisyen Elif Çakırca Avcu hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Elif Çakırca Avcu hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 3 (Ortalama: 4)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Dilek Ceylan
  8 saat önce

  Merhaba..
  Diyetisyen Elif Çakırca Avcu ile çalışma fırsatı yakalayan isimlerden biri olarak çok şanslı olduğumu tekrar dile getirmek istedim. Bayraklı Diyetisyen’i Elif Çakırca Avcu ile çok güzel bir yol izleyerek 2 ayda 17 kilo vermeyi başarmıştım. Etrafımda ki insanların her gördüklerin de ne kadar zayıflamışsın, sende bir güzellik var demeleri beni çok memnun ediyordu. Çok doğru bir isimle çalıştığımı her seferinde anlıyordum. Uzun uzun ilgisi ve program dışında ki hatırlatmaları ile beni çok mutlu ediyordu. Verdiğim hiç bir kiloyu geri almadım. Bayraklı diyetiysen tavsiyesi arayan herkese mutlaka tavsiye ediyorum. Diyetisyen Elif Çakırca Avcu tavsiye ede bileceğim gerçek bir diyetisyen çünkü. İşini en doğru şekilde yapıyor. Bayraklı Diyetisyen’i Elif Çakırca Avcu yorumları ile kendinizi hep enerjik ve iyi hissedeceğinizi unutmayın. Kendisine çok teşekkürlerimi sunuyorum ve hayat yolunda başarılar diliyorum..

  Cevapla
 2. Seda Akın
  7 saat önce

  Evet Bayraklı diyetisyen önerileri arasında açık arayla kazana bilecek en sıcak kanlı Diyetisyen Elif Çakırca Avcu diyorum . Diyaliz hastası olan anneanneme sağlıklı bir şekilde kilo verdirtti ve çok güzel bir beslenme programı hazırladı. Görüşmelere anneannemi koşarak giderken görmek mümkündü. Diyetisyen Elif Çakırca Avcu kendi enerjisini bizlere çok güzel bir şekilde yansıtıyordu her seferinde, anneannem kendisini çok sevmişti kıskanmamış değildim yani 🙂 Bayraklı Diyetisyen’i Elif Çakırca Avcu sevilmeyecek gibi değildi gerçi.Anneannem sayesin de daha sağlıklı hissediyordu kendisini ve bu bizi çok mutlu ediyordu. Diyetisyen Elif Çakırca Avcu tavsiye etmem ve herkese önermem gereken bir isim. Gözünüz kapalı güvene bilirsiniz..

  Cevapla
 3. Mesude Harran
  7 saat önce

  Diyetisyen Elif Çakırca Avcu Hanım işine çok sadık ve güvene bileceğiniz tek isim. Kızım ve ben sayesinde 2 ayda 15 kilo verdik. Düzenli kontroller, vücut yapısına özel analiz ve hazır listeler yerine vücuda göre özel bir liste ve beslenme listesi ile size kendinizi özel hissettirmenizi sağlayacaktır. Vücuttan çok iyi anlıyor Diyetisyen Elif Çakırca Avcu Hanım. Kendisini bu konuda çok tebrik ediyorum. Diyetisyen Elif Çakırca yorumları arasında denk gelmiştik kendisine. Hayallerimize kavuşturdu bizi kendisi. Ona buradan çok teşekkür ediyoruz. Bayraklı Diyetisyen’i Elif Çakırca Avcu tavsiye edilmesi gereken bir isim.En güzel yerlere gelmesi dileğimle!

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?