diyetisyen eda güneş yorumları

Diyetisyen Eda Güneş hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Eda Güneş hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 0 (Ortalama: 0)

Emojiyle Tepki Ver

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Nisa Küçük
  4 saat önce

  Gebze Diyetisyen sıralamasında başarı yakalayan Eda Güneş hakkında söylenecek çokta bir söz yok sanırım. Gebze de yaşadığım dönemde Gebze diyetisyen önerisi ararken duymuştum ismini. 1 kere görüşme fırsatı yakalaya bilmiştim daha sonra Gebze den taşındık taşındığımız yer yakınlarında bir kaç diyetisyen ile görüştüm. Nedense hiç biri ama Gebze Diyetisyen’i Eda Güneş Hanımın samimiyetinden vermedi. Sadece kendileri konuşup elime hazır liste ile yönlendirme yapıyorlar. Vücudum yeterince sorunlu olduğu için güvenemedim. Ve sadece Diyetisyen Eda Güneş için Gebzeye yola çıktım. Tekrar görüştüğümüz de bile hala son derece mütevazi ve sıcak kanlıydı. Durumu anlattım dinledi ve hemen vücut analizimi yaptı. Diyet programına başladık. Uzakta olmama rağmen bana sosyal ağdan telefonlardan sürekli hatırlatmalarda bulunuyordu. Bu benim için çok özeldi. Sayesinde sağlık problemli vücudumdan 2 ayda 18 kiloyu def ettik. Gerçekten hakkı ödenmeyecek bir Diyetisyen Eda Güneş. Gebze Diyetisyen’i Eda Güneş tavsiye edilecek en doğru isim sizlere.

  Cevapla
 2. Ömer Hayri
  4 saat önce

  Çok kaba saba bir yapım vardı,insanlar yolda yürürken sürekli bana bakıyorlardı bende farkındaydım kaba saba ve iri gözüktüğümün bu durum beni çok rahatsız ediyordu. Gebze diyetisyen yorumları arasına tıkladım yanlışlıkla ve Diyetisyen Eda Güneş tavsiye yazmış herkes,herkesin tavsiye ettiği Gebze Diyetisyen’i Eda Güneş acaba beni de bu görüntüden kurtara bilir miydi bilmiyordum ilk gittiğimde gayet sıcak ve hoş tavırlar içerisinde karşıladı beni. Daha sonra bana özel bir besin programı ve diyet programları hazırladı. Yanlışlıkla tıkladığım Gebze diyetisyen tavsiye bölümü hayatımın dönüm noktasıymış da haberim yokmuş. Programlara uydum ve harfiyen yerine getirdikten sonra meyvelerini almaya başladım. 4 ayda o iri yarı adamın içinde ki genç bir delikanlı ortaya çıkmıştı. Yolda yürürken insanlar artık bana hayretle bakmıyordu. Diyetisyen Eda Güneş yorumları bana karşı hep olumlu ve içtendi.Gebze Diyetisyen’i Eda Güneş tavsiye edilecek saygın bir diyetisyen

  Cevapla
 3. Yonca Uydu
  4 saat önce

  Kalp rahatsızlığım sebebi ile bir türlü diyetisyene gidemiyordum,bir gün arkadaşımın diyetisyen tavsiyesi üzerine arkadaşım ile birlikte Gebze Diyetisyen’i Eda Güneş Hanımın yanına gittik. Diyetisyen Eda Güneş Hanıma sorunlarımı anlattım, hiç bir şeye olumsuz bakmamı ve istersek başara bileceğimizi söyleyip beni analiz etti. Programlara başlattı ve gerçekten de isteyerek gülümseyerek başarı ile halletik bu işi. Diyetisyen Eda Güneş tavsiye edilecek çok doğru ve güvenilir bir diyetisyen. Sağlıkla kilo verdim,hiç aç kalmadan hemde kısa bir zaman diliminde. Gebze Diyetisyen önerisi arayan herkesin tek seçeneği olmalı Gebze Diyetisyen’i Eda Güneş. Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum buradan da .

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?