diyetisyen ecem keskinkılıç yorumları

Diyetisyen Ecem Keskinkılıç hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Ecem Keskinkılıç hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 3 (Ortalama: 3.7)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Almina Batıgiloğlu
  29 dakika önce

  Çok tatlı bir diyetisyen kendileri.Doğum sonrası aldığım kiloları vermek için Eskişehir diyetisyen önerisi sayesinde görmüştüm Diyetisyen Ecem Keskinkılıç Hanımı , Sağlık açısından ve emzirme dönemimden bir şeylerin daha da kötüye gitmesinden bebeğime sorun olmasından korksam da hiç böyle bir şey olmadı. Kendisi bana çok güven verdi sempatik ve tatlı bir bayan. Vücut analizimi yaptı.İlgisinden hiç eksik etmedi eve gittiğimde de Diyetisyen Ecem Keskinkılıç yorumları tavsiyelerini sürekli telefondan hatırlattı. 9 ayın sonunda ki o kötü görüntüyü 2 buçuk ayda birlikte toparladık. Ayrıca sağlık açısından daha iyiye gittim bebeğime daha verimli ola bildim. Gerçekten vücut ile ilgili uzman bilgilere sahip Eskişehir diyetisyen’i Ecem Keskinkılıç. Diyetisyen Ecem Keskinkılıç’ı tavsiye etmemek mümkün değil. Başarılarının devamını diliyorum..

  Cevapla
 2. Nur Seçkin
  24 dakika önce

  Başı dertte olan herkesi kurtara bileceğine inanıyorum kendisinin. Çünkü beni ve çevremde ki bir çok kişiyi kurtardı o yapışık kilolardan! Hemde sağlıkla ve hızla. Diyetisyen Ecem Keskinkılıç yorumlarında görmüştüm kendisini biraz daha araştırdığımda arkadaşlarımda Eskişehir diyetisyeni Ecem Keskinkılıç tavsiyelerinde bulundular bana. Tabi ki hemen gittim. Zaten ilk görüşte ısınıyor ve evet kesinlikle artık zayıfım diye bağırmaya başlıyorsunuz sanki. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Ve Diyetisyen Ecem Keskinkılıç’ı tavsiye ediyoruz ki bizim gibi kendilerini sevsinler artık..

  Cevapla
 3. Sinem Tarçın
  19 dakika önce

  Diyetisyenim Ecem Keskinkılıç diye demiyorum işinde gerçekten uzman bir diyetisyen ve çok özel bilgilere sahip. Kendine olan inancı ve size kattığı o inancı benimsiyor ve kolaylıkla kat ediyorsunuz birlikte o yolu. Zaten enerjisi ve güler yüzü ile sizi tamam aradığım diyetisyen bu durumuna getire biliyor. Vücut analizini de çok doğru bir şekilde yapıyor. Eskişehir diyetisyen yorumları sayesinde ulaşmıştım bende kendisine. Verdiğim 15 kiloyu hiç bir şekilde geri almadım. Gelsin tartılar, aynalar hiç biri korkutamaz artık 🙂 Eskişehir Diyetisyen’i Ecem Keskinkılıç Tavsiye edilmesi gereken çok sempatik bir diyetisyen.

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?