Diyetisyen Dürdane Sönmez hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Dürdane Sönmez hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 0 (Ortalama: 0)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Ömer Önal
  5 saat önce

  Alanya’da diyetisyen ararken karşılaştığım Dürdane hanım şikayetçi olduğum kilolardan beni kurtardı. Kendimi bildim bileli vermek istediğim kilolara güle oynaya veda ettim. Şimdi çok dinç ve güçlü hissediyorum kendimi. Özgüvenimi kazanmamı sağlayan diyetisyen Dürdane Sönmez’i herkese tavsiye ediyorum.

  Cevapla
 2. Esma Uraz
  5 saat önce

  Çocuklarımın ve eşimin sağlıklı beslenmesini çok istediğim için diyetisyen Dürdane Sönmez’den aile beslenmesi hizmeti aldık. Buzdolabında ne kadar sağlıksız yiyecek varsa hepsinden vazgeçtik, şekeri azalttık. Hem birlikte kilo verdik hem de daha iyi beslendik. Alanya’da diyetisyen arayan varsa Dürdane Sönmez önerimdir.

  Cevapla
 3. Çiçek Dinç
  5 saat önce

  Estetik sonrası doğru düzgün beslenemez olmuştum. Yaralarım ve ağrılarım geçmediği için canım yemek istemiyordu. Bu durum da beni çok güçsüz bıraktı. Diyetisyen Dürdane Sönmez sayesinde doğru beslenmeyi öğrenirken kendimi daha güçlü hissettim. Çok teşekkürlerimi sunarım herkese tavsiye ederim.

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?