diyetisyen cemre yamaner yorumları

Diyetisyen Cemre Yamaner hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Cemre Yamaner hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 2 (Ortalama: 1)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 5 yorum yapılmış.

 1. H.T
  10 saat önce

  Cemre Hanım işinde çok başarılı. Sadece bir diyetisyen olarak değil psikolog gibi dinleyen ve yönlendiren birisi. İşine hakim yaptığı işi severek yapan size verdiği listeleri sürekli takip ediyor.Kesinlikle işine çok sahip çıkıyor.

  Cevapla
 2. Melisa Uyandırıcı
  9 saat önce

  Diyetisyen Cemre Yamener benim emziklik dönemimde yeterli miktarda süt üretimi yapabilmem için bana özel diyet programları hazırladı. En korktuğum şeydi bu sorunu yaşamak ilk çocuğumda başıma geldi. 2.çocuğum için de aynısı olmaması için Beşiktaş Diyetisyeni Cemre Yamener’e başvurdum. Beşiktaş diyetisyen yorumları arasında en iyisi olduğunu düşünüyorum. Her konuda hem çok bilgili hemde çok ilgili. Her anlamda size destek çıkıyor ve morelinizi yüksek tutmaya önem veriyor.Beşiktaş Diyetisyeni Cemre Yamener tavsiye edile bilecek başarılı bir diyetisyen bu konuda .

  Cevapla
 3. Yasemin Tuna
  10 saat önce

  Beşiktaş diyetisyen tavsiyesi arasında en önde gelen isim benim için kendisi.Sporcu olduğum için beslenmeme dikkat etmem gerekiyordu ama ben bunu hep yediklerimden kısarak gerçekleştiriyordum ve spor yaparken de bitkin düşüyordum. Bunun böyle olmayacağının farkındaydım ikisinin arasını bir türlü tutturamıyordum. Beşiktaş diyetisyen yorumları arasında görmüştüm . Daha sonra kendisiyle tanışma görüşme fırsatı buldum. Bana çok güzel bir liste hazırladı. Diyetisyen Cemre Yamaner işinde hazırladığı listeyle ne kadar uzman olduğunu bana hissettirdi. Çokta güler yüzlü bir Diyetisyen kendisi. Sayesinde spor yaparken de zorlanmıyorum kiloda almıyorum hem sağlıklı hemde fit bir vücuda sahibim.İkisinin arasını rahatlıkla tutmamı sağladı. Beşiktaş Diyetisyeni Cemre Yamaner tavsiye edilmesi gereken herkesin de gitmesi gereken uzman bir diyetisyen.

  Cevapla
 4. Erdal Koca
  10 saat önce

  Toplu yemek servis eden üniversite, hastane, fabrika, kreş, huzur evi gibi kurum ve kuruluşlara, haftalık veya aylık menü planlaması yapıyordu Diyetisyen Cemre Yamaner. Üniversite de okurken ailemden uzaktım dışarıdan sağlıksız bir şekilde besleniyordum doğal olarak. Okul döneminde yemek saatlerinde ilk yılımda hep çok yağlı yemekler çıkıyordu.İnsanın yiyesi gelmiyordu,kilo almaya başlamıştık hatta. 2.sene yemek haneye gittiğimde tamamen menü insanın göz zevkine kadar hitap ediyordu. İple çekiyordu herkes yemek vaktini. Çok sağlıklı besinler hazırlıyordu hepsinin tadı tuzu yerindeydi. Ailemden uzak olduğumu yemek konusunda 2.seneden sonra çok çekmedim. Beşiktaş Diyetisyeni Cemre Yamener’in hazırladığını öğrenmiştik.Şuan 4.yılım yeni bitti ve iş hayatına atıldım. Çalıştığım şirkette de Diyetisyen Cemre Yamaner tavsiyesinde bulundum yemekler konusunda kesinlikle menümüzü o planlamalıydı. İşinde oldukça başarılı olan Diyetisyen Cemre Yamener yorumları da hep güzel oldu arkadaşlarım ve benim açımdan,artık şirket içinde Beşiktaş Diyetisyeni Cemre Yamener yorumları yapılıyor hep olumlu ve güzel.

  Cevapla
 5. Sevim Deren
  10 saat önce

  Beşiktaş Diyetisyenlerinin en tatlısı ve sıcak kanlısı tam olarak Diyetisyen Cemre Yamener. Ciddi sorunlarımı yok ettik. Menopoz dönemimde geçirdiğim değişiklikleri uygun diyet ve beslenme programları ile yok ettik. Her şeyi yemek istiyordum özellikle çikolataları kaşık kaşık yiyordum. Menopozdan dolayı zaten yeterince kilo ve şişliklerim mevcuttu hazırladığı menü sayesinde bunu minimuma indirdik. Bu süre zarfında benimle çok fazla ilgilendi sürekli hatırlatmalarda da bulundu ayrıca Diyetisyen Cemre Yamaner yorumları da zaten bir harika kimsenin kötü yorum yapma durumunun söz konusu olduğunu düşünmüyorum. Beşiktaş Diyetisyeni Cemre Yamener tavsiye edile bilecek mükemmel bir diyetisyen.

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?