diyetisyen cansu tektunalı yorumları

Diyetisyen Cansu Tektunalı hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Cansu Tektunalı hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 2 (Ortalama: 1.5)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Furkan Dinçoğlu
  1 saat önce

  Küçüklüğümden beri futbol oynadığım için fit bir vücuda sahiptin fakat bacaklarım çok kalınlaşmasına sebep oldu kas oluşumu oldu ve vücut hatlarımda oransızlık oldu. En çok ağırlığı bacaklarıma verdiğim için. Diyetisyene gitmek gibi bir düşüncem yoktu. Arkadaşım Güngören Diyetisyen’i Cansu Tektunalı tavsiyelerinden bas etti. İnternetten Diyetisyen Cansu Tektunalı yorumları,önerileri gibi araştırmalarında bulundum. Başarılı bir diyetisyen olduğunu da görünce görüşmeye gittim. Sıcak kanlı ve güler yüzü ile karşıladı ve bana özel bir vücut analizinde bulundu. Uzun uzun anlattım sıkılmadan dinledi. Özel bir sağlık diyet programı hazırladı. Daha sonra Güngören Diyetisyen’i Cansu Tektunalı tavsiyeleri ile yola devam ettik. Zordu ama işinde o kadar başarılıydı ki zoru 5 ayda aştık. ve vücut orantımın normele dönmesini sağladık. Ayrıca futbol antrenmanlarında daha iyi koştuğumu fark ettim sağlığım açısından bana çok faydalı oldu. Güngören Diyetisyen’i Cansu Tektunalı tavsiye edile bilinecek doğru bir isim.

  Cevapla
 2. Zarife Askın
  56 dakika önce

  Doğumdan sonra aldığım kiloları geri vermekte oldukça zorlanıyordum. Bir kaç diyetisyen ile görüştüm elime hazır kalıp bir liste verip geri yolluyorlardı.Öngörüm başlamıştı diyetisyenlere karşı ta ki Güngören Diyetisyen’i Cansu Tektunalı ile tanışıncaya denk.Artık son umut aramalara başlamıştım Güngören Diyetisyen tavsiyesi,önerisi derken karşıma çıktı Diyetisyen Cansu Tektunalı. Tabi ki bir ön yargı ile gittim fakat ön yargılarımı kırıp geçti kendisi. Hemen bir vücut analizimi yaptı birlikte bir program hazırladık ayrıca çok güler yüzlü ve sempatik bir bayan kendisi. 3 ayda beni olmam gereken kiloma ulaştırdı kendisi. Diyetisyen Cansu Tektunalı yorumları da oldukça ciddi ve güzel sonuçlar almanızı sağlıyor. Gerçekten ön yargımı yıktığı için ona teşekkürlerimi sunuyorum. Güngören Diyetisyen’i Cansu Tektunalı tavsiye ede bileceğim işinde uzman bir diyet uzmanı

  Cevapla
 3. Peril Sucu
  47 dakika önce

  Diyetisyen Cansu Tektunalı Diyet konusunda değiş her yönde çok bilgili ve başarılı bir diyetisyen. Oldukça ilgili ve doğru bir yol izlemek için elinden geleni yapıyor. Vücut analizini de çok uzman bir şekilde gerçekleştiriyor kendisi. Eşim ve ben birlikte diyet programına katılmıştık ikimizle de ayrı ayrı çok ilgilendi. Bize diyet yapmayı sevdirdi. Program günlerinin gelmesini sevinçle bekler olmuştuk. Güngören Diyetisyen’i Cansu Tektunalı yorumları ve düşünceleriyle de bizi çok etkilemişti. 2 ay içinde olumlu sonuçlarla dönüş yapmıştık. Diyetisyen Cansu Tektunalı tavsiye edeceğimiz uzman bir diyetisyen!

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?