Diyetisyen Büşra Gündoğan hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Büşra Gündoğan hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 5 (Ortalama: 4)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Şadi Dündar
  7 saat önce

  Yaşadığım hastalığın ilerleme korkusuyla sigarayı bıraktım ve bu süreçte epey kilo aldım. Kilo almamın da vermiş olduğu bunalımla yeniden sigaraya başlamayı düşündüğüm dönemde eşimin isteğiyle Çatalca Diyetisyen tavsiyeleri diye kısa bir araştırma yaptım ve Diyetisyen Büşra Gündoğan ile tanıştım. Başlardaki umutsuzluğum ve isteksizliğimi güler yüzlü yaklaşımı ve sabrıyla kırıverdi Diyetisyen Büşra Gündoğan. Kendisinin tavsiyeleriyle eski vücuduma kavuşmaya başladığımda, sağlıklı beslenmeyle de kendimi eskisinden daha enerjik ve mutlu hissediyordum. Şuan, bu moral ve sağlığıma vesile olduğu için Çatalca Diyetisyen Büşra Gündoğan’a teşekkür ederim! İyi ki varsınız!

  Cevapla
 2. Mert Tuğrul
  6 saat önce

  Spora başlamadan önce sporun ağırlık çalışmaktan ibaret olduğunu zannediyor ve kolay olduğunu düşünüyordum. Salona yazıldıktan sonra anladım ki sporun %70’i beslenme! O an ne kadar sağlıksız beslendiğimi ve sporuma hiçbir katkı sağlamadığını fark edip Çatalca Diyetisyen tavsiyeleri ile Diyetisyen Büşra Gündoğan’a ulaştım. 8 aylık süreçte hazırladığı program ve yakın ilgisiyle hem kas kütlemi arttırdım hem de eskisinden çok daha sağlıklı beslenmeye başladım. Diyetisyen Büşra Gündoğan tavsiyeleriyle bugün kendimi daha sağlıklı, daha enerjik ve mutlu hissediyorum! Çatalca Diyetisyen tavsiyesi isteyenlere gözü kapalı öneririm. Teşekkür ederim hocam!

  Cevapla
 3. Neslihan Usta
  6 saat önce

  Evliliğimizin ilk gününden beri içe kapanık bir kadındım. Ne dışarı çıkıyor, ne bir sosyalliğe sahiptim. Eşim durumumu fark edip bir kursa yazılmam için ısrar etti. Evimizin yakınındaki seramik kursuna yazıldım ve yeni arkadaşlar edindim. Ancak zamanla kendimi kötü hissetmeye başladım. Arkadaşlarıma kıyasla daha kilolu birisiydim ve vücudumu beğenmiyordum. Çatalca Diyetisyen tavsiyelerine baktığımda karşıma Diyetisyen Büşra Gündoğan çıktı. Bana hazırladığı diyet ve egzersiz programıyla 3 ayda 17 kilo verdim. Diyetisyen Büşra Gündoğan tavsiyeleriyle kendimi artık daha sağlıklı ve güzel hissediyorum. Çatalca Diyetisyen olarak tavsiye edebileceğim en güler yüzlü, candan ve sevecen Diyetisyen Büşra Gündoğan hanımefendidir. Teşekkürler tatlım!

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?