diyetisyen burcu yıldız yorumları

Diyetisyen Burcu Yıldız hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Burcu Yıldız hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 7 (Ortalama: 3.6)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 5 yorum yapılmış.

 1. Ecem Uslu
  14 saat önce

  Hayatımda ufak tefek kilo problemi yaşadığım dönemler oldu. Fakat işimden dolayı sürekli oturmaktayım. Biraz kilolandım 🙂 Hiç diyetisyen yardımı almadım. Uzun zamandır araştırma yapıyorum ve diyetisyen yorumları, şikayetleri filan var mı diye baktım. Evime en yakın bölgede Mimaroba Diyetisyen Burcu Yıldız ile tanıştım. aynı bir arkadaş gibi, samimi ve güler yüzlü yaklaşımı ile beni benden alan hocam, bana çok eğlenceli bir beslenme, diyet listesi oluşturdu. Hayatımda bu kadar çok yememiştim 🙂 Yiyerek ve eğlenerek, sosyalleşerek zayıfladığımı görünce kendimi çok mutlu hissettim. Artık Burcu hanımdan öğrendiklerim ile kilomu koruyorum ve hayatı daha verimli yaşıyorum.

  Cevapla
 2. Dilek Yazıcı
  14 saat önce

  2 Çocuk annesi olarak kilo problemi olmayan ve kendimce sağlıklı beslenmeye özenen biri olarak bir gün geçirdiğim hastalık sebebi ile aldığım ilaçlar beni şişirdi ve çok fazla kilo almama sebep oldu. O durumdayken kendi başıma yapabileceğim bir şey olmadığını düşünerek Mimaroba çevresinde araştırma yaptım. Diyetisyen Burcu Yıldız ile tanıştım. Çok kırılgan ve hemen pes eden biri olduğum için ön yargılarım vardı. Yapamayacağımı, zayıflayamayacağımı düşünüyordum. İnanın bana o kadar tecrübeli ve işini severek yapan biri ile karşı karşıya kalınca dedim ki kurtuldun Dilek 🙂 Kısa sürede sağlıklı bir şekilde kilo verdim ve şuan aradan 1 sene geçmesine rağmen hala aynı kilodayım 🙂 Teşekkürler Burcu hanım.

  Cevapla
 3. Alihan Bozacı
  14 saat önce

  Yemek yemeyi çok severim. Aksine her insanda olduğu gibi bende de kilo alamama problemi vardı. Hatta hep arkadaşlarımın ve ailemin arasında alay konusu olurdu. Ne kadar çok hızlı yemek yiyorsun ama dal gibisin derlerdi. Uygulamadığım, yapmadığım şey kalmadı. Taki Mimaroba Diyetisyen Burcu Yıldız ile tanışana kadar… Kendisi çok ilgili ve uzman biri olduğunu söylemek isterim. Beni hayellerime adım adım yaklaştırdı. Şuan daha güçlü, iri yarı kaslı bir erkek oldum 🙂 Benim için imkansız olanı başarmama yardımcı olduğu için kendisine sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum…

  Cevapla
 4. Esra Başak Yazar
  8 saat önce

  Mimaroba diyetisyen tavsiyesi ararken diyetisyen Burcu Yıldız ile karşılaştım. Çok sağlıksız beslendiğimi düşünüyordum. Burcu Hanım vücut analizimi yaparak bana uygun bir diyet listesi hazırladı. Kısa sürede fazla kilolarımı vermeye başladım. Artık gün içinde tükettiğim her şey sağlıklı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Diyetisyen Burcu Yıldız’ı herkese tavsiye ediyorum.

  Cevapla
 5. Sümeyye Yılmaz Yazar
  8 saat önce

  Mimaroba diyetisyen yorumlarını okurken karşıma birçok diyetisyen önerisi çıktı. Evime en yakın olan Diyetisyen Burcu Yıldız’a danışmak istedim. Hormon bozukluğum olduğu için kilo vermekte zorlanıyordum. İlk görüşmemizde Diyetisyen Burcu Yıldız tüm sağlık durumum hakkında detaylı bilgi istedi ve benimle çok ilgilendi. Problemime özel diyet ve egzersiz programı verdi. Kontroller sırasında bıkmadan usanmadan sorularıma da yanıt verdi. Kilo verme sürecim sandığım kadar zor olmadı. Hala Diyetisyen Burcu Yıldız’ın önerilerini uygulamaya devam ediyorum. Mimaroba diyetisyen tavsiyesi arayanlar olursa kendisini gönül rahatlığıyla önerebilirim.

  Cevapla
 6. Ali Demir
  8 saat önce

  Önceki diyetisyenimden şikayetle ayrılmak zorunda kaldım. Kilo vermenin aksine kilo almaya başladım. Sonrasında Mimaroba diyetisyen yorumları arasında Burcu Yıldız’a rastladım. Kendisini kliniğinde ziyaret ettim ve ilk görüşmemizdeki ilgisi beni çok mutlu etti. Kilo verememe sorunlarımı anlattım ve neler beklediğimi anlattım. Bir sonraki görüşmemizde beslenme programımı aldım ve hiç şaşmadan uyguladım. 1 hafta içerisinde sonuçları almaya başladım. 6 aylık danışmanlık süresince 105 kilodan 80 kiloya düştüm. Bu sürede spor da yaparak gayet fit bir vücuda kavuştum. Mimaroba diyetisyen önerisi arayanlar için Diyetisyen Burcu Yıldız gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir isimdir.

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?