diyetisyen bengü ipek yorumları

Diyetisyen Bengü İpek hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Bengü İpek hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 3 (Ortalama: 4)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Havva Sudan
  14 saat önce

  Erken yaşta menopoza girmiş bir kadın olarak,beslenme ve kilo verme problemi yaşıyordum. Kilo almaya başlamıştım. İlerleyen zamanlarda bu durum bende ciddi sinir ve stres yapmaya başladı. Ödemiş Diyetisyen önerisi arıyordum. Karşıma işinde çok başarılı olan hanım hanımcık bir Ödemiş Diyetisyen’i Bengü İpek konusunda karar kıldım. Diyetisyen Bengü ipek işin de çok başarılı sıcak kanlı ve doğru tercih olan bir diyetisyen . Sayesinde menopozda aldığım kilolardan rahatlık ile kurtuldum hemde 3 ay gibi kısa bir süre zarfında. Bu yüzden Ödemiş Diyetisyen’i Bengü İpek Hanıma bol bol kendisi gibi olan çiçekler yollamakla yetindim. Benim motivasyonumu hep yüksek tuttu. Diyetisyen Bengü İpek tavsiye edeceğim bir diyetisyen ismi. Başarılarının devamını diliyorum kendisine

  Cevapla
 2. Kadriye Deri
  14 saat önce

  Emzik dönemimde bebeğim çok ağlıyor ve beslenmesinde sıkıntı yaşıyordu, daha sağlıklı bir bebek olmasını istiyordum verdiğim şeyleri kabul etmiyordu, Ödemişte bu konuda uzman olan bir diyetisyen duydum. İnternetten Ödemiş diyetisyen tavsiyeleri hakkında da araştırma yaptım tüm oklar Ödemiş Diyetisyen’i Bengü İpek Hanımı gösteriyordu. Tabi hemen gittim ve emzik döneminde olan bebeğimin vücudunun analizini yaptı,neyin eksik neyin fazla olduğunu test ettikten sonra bebeğime bir beslenme programı hazırladı.Ayrıca çok sıcak kanlı ve güler yüzlü bir bayan. Bebeğim Diyetisyen Bengü İpek sayesinde daha sakin ve huysuzluğu ortadan kalktı. Bu benim için çok önemliydi bebeğimin daha sağlıklı ve direncinin yüksek olduğunu görmek benim için paha biçilemez Diyetisyen Bengü İpek tavsiye edeceğim gerçekten işinde profesyonel bir isim.

  Cevapla
 3. Gökçe Sulkan
  14 saat önce

  Diyetisyen Bengü İpek diyorum, ve susuyorum bir insan işine bu kadar bağlı, bu kadar tatlı ola bilirdi ancak. Tanıştığımız günden beri Ödemiş Diyetisyen Bengü İpek Hanımı çok ama çok sevdim beni hiç yanıltmadı. İşini severek yapan bir diyetisyen kendisi. Sizin mutluluğunuz onun için çok önemli ve değerli. Benim tombul halimden eser kalmadı sayesinde tamamen yanlış beslenmekten olan bu durumdan beni vücut analizimi yaparak bireysel bir beslenme programı sunarak kurtardı. Ödemiş diyetisyen yorumları arasında ismini hep övgü kelimeleriyle gördüğüm Diyetisyen Bengü İpek övgüleri hiç de boş yere değilmiş. 4 ayda büyük bir fark ile zayıfladım.98 kilodan 68 kiloya düştüm. Hala şaşkınlığını yaşadığım bu sağlıkla ve hızla zayıfladığım durumdan çok memnunum. Diyetisyen Bengü İpek yorumları çok sıcak kanlı ve gerçekçi. Ödemiş Diyetisyen’i Bengü İpek tavsiye edeceğim gözüm kapalı güvene bileceğim bir isim.

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?