diyetisyen başak karakaya yorumlar

Diyetisyen Başak Karakaya hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Başak Karakaya hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 2 (Ortalama: 3)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 4 yorum yapılmış.

 1. C.
  2 saat önce

  Başak hanımla kontrollü ve sağlıklı beslenerek, hipotiroidimden kaynaklı yavaş olan metabolizma hızıma rağmen sayesinde sadece 5 seansla 40 gün gibi kisa bir sürede 10 kilo vermeyi başardım. Onun önerileri ve yol göstericiliği olmasa bunu başarmam mümkün değildi. Son derece kibar ve canayakın biri oluşu kilo verme konusunda motivasyon sağladı.İlk seanstan itibaren sürekli aynı kalmayan diyet programı sayesinde de monoton bir beslenme düzeni yaşamadım. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

  Cevapla
 2. Ceren Doğuş
  14 dakika önce

  Muratpaşa Diyetisyeni Başak Karakaya ile gerçekleştirdiğimiz seanslar hızlı ve olumlu tepkiler gösterdi. Metabolizmamın çok yavaş hareketi etmesi kilo vermeme engel olmadı. Diyetisyen Başak Karakaya Tavsiyeleri arasında asla sizi zorlayacak ve aç kalmanızı gerektirecek hiç bir durum söz konusu değil. Gayet sempatik ve ılımlı yaklaşımı beni zaten memnun etmişti . O suratsız diyetisyenlere rağmen inadına Diyetisyen Başak Karakaya yani 🙂
  Zaten Muratpaşa Diyetisyen yorumları arasında dikkatimi çekmişti . Gidip kendimde yüz yüze görüşünce doğru karar verdiğimi anladım . Dertsiz tasasız rahatlıkla kilo vermeme yardımcı oldu. Zamanında boşuna aç kalıp eziyet etmişim kendime. Sağlıkla kilo vermek benim gibi metabolizması yavaş çalışan herkesin isteyeceği bir durumdur sanırım. Bunun için Diyetisyen Başak Karakaya’yı herkese tavsiye ediyorum . Kendilerine de gerçekten çok teşekkür ediyorum..

  Cevapla
 3. Kübra Büyükusta
  22 dakika önce

  Benim Sıcakkanlı Diyetisyenim Başak Karakaya!
  Antalya Muratpaşa Diyetisyen Tavsiyesi arasında bulmuştum. İyi ki de bulmuşum. Vücudumda ki fazla kilolardan kurtulmama yardımcı oldu. Muratpaşa Diyetisyen Önerisi olan var mı diye sormayın çıkın çıkın Diyetisyen Başak Karakaya Hanıma gelin. Muratpaşa Diyetisyeni Başak Karakaya yorumları gerçekten doğruymuş. Bana karşı olan tavrı ve tutumu beni mest etti. Sanki yıllardır tanıyormuşum gibi bir his verdi ve bu yüzden o kilolar daha bir güzel gitti. 3 ay gibi bir zaman diliminde baya baya toparlamıştım , Başak Hanımın dediği şekilde ilerlerseniz zaten nasıl gözle görülür sonuçlar elde ettiğinizi göreceksiniz. Muratpaşa Diyetisyeni Başak Karakaya Önere bileceğim en iyi ve samimi Diyetisyendir.

  Cevapla
 4. Cemil Taşkın
  31 dakika önce

  Antalya Muratpaşa Diyetisyeni denince akla ilk gelen isim Diyetisyen Başak Karakaya galiba. Kilolarımdan rahatsız değildim açıkçası fakat etrafımdakiler sürekli artık kilo ver, yeter gibi cümleler kurmaya başlayınca bu böyle olmayacak dedim. Bir kaç ay evde yemeği keserek denedim ama asla dayanamadım hatta daha çok kilo aldım 🙂 Muratpaşa Diyetisyen Önerileri arasında Diyetisyen Başak Karakayayı gördüm. Çevrem de ki bir çok kişi de Muratpaşa Diyetisteni Başak Karaka’yı önerdi bana . Çıktım gittim. Ki iyi ki de gitmişim. İlgisi ve alakası için ona çok minnettarım ve o rahatsız olmadığım kiloların aslında bedenimde nasıl bir yük olduğunu verdiğim kilolar sayesinde kuş gibi olduğumda anladım. Keşke daha önce gitseymişim.. Diyetisyen Başak Karakaya Yorumları zaten yeterince olumluydu ve ben de eklemek istedim. Muratpaşa Diyetisyeni Başak Karakaya’yı tavsiye ediyorum herkeslere!

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?