diyetisyen başak insel yorumları

Diyetisyen Başak İnsel hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Başak İnsel hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 3 (Ortalama: 1)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Şeyda Özen
  8 saat önce

  Başak İnsel! Adından söz ettire bilecek çok iyi bir diyetisyen. Maltepe sağlıklı ve ideal insan gördüğümde kesin diyorum Diyetisyen Başak İnsel ile çalışmışlardır. Maltepe Diyetisyeni Başak İnsel yorumları ile de dikkat çeken bir isim. Enerjisi ve motivasyonunuzu yüksek tutması gerçekten çok güzel. Ben program günüme gide bilmek için gün sayıyorum resmen iple çekiyorum. Diyet yapmak çok eğlenceli bir yarışa döndü benim için 2 ayda gözle görüle bilecek kadar sağlıkla ve hızla zayıfladım. Diyetisyen Başak İnsel tavsiye edile bilecek en iyi diyetisyendir.

  Cevapla
 2. Zehra Çiğdem
  8 saat önce

  Benim güzeller güzeli diyetisyenim Maltepe Diyetisyeni Başak İnsel! Diyetisyen Başak İnsel benim kendime gelmemi ve vücudum ile barışmamı sağladı. Aynalara küsen ben artık her yerde ayna olsun istiyorum. Bir diyetisyenden daha fazlası olan Maltepe Diyetisyeni Başak İnsel benim kendime bakamadığım o vücudumu analiz etti ve bana göre çok güzel bir liste hazırladı. Ayrıca çok sıcak kanlı ve güler yüzlü size gün içinde de Diyetisyen Başak İnsel tavsiye de bulunuyor zaten hatırlatmalar da yapıyor. Bana hazırladığı liste tamamen bana uygun biçilmiş gibiydi.Bu yüzden rahat bir şekilde listeme uydum ve bedenimi hiç yormadım. Bu şekilde daha başarılı sonuçlar elde ettik. Maltepe Diyetisyen’i Başak İnsel işini hakkı ile yapan nadir diyetisyenlerden kesinlikle. Ona çok teşekkür ediyorum. Ve Diyetisyen Başak İnsel’i tavsiye edile bilecek ilk sırada gelen diyetisyendir.

  Cevapla
 3. Gizem Aydemir
  8 saat önce

  Doğum günümden sonraki gün başladı diyet hikayem. İddia ile başlayıp yaşam tarzına dönüştü sonrasında. 82 kiloya kadar çıkmıştım ve aynaya baktığımda hiç mutlu değildim. Şimdi ise 62 kilo ile hedefime doğru yola devam ediyorum, doğum günüm yeniden doğmaya karar verdiğim gün oldu benim için bunun en büyük mimarı olan Diyetisyen Başak İnsel beni gerçekten yeniden doğmuş gibi yaptı. Maltepe Diyetisyeni Başak İnsel yorumları ve tavsiyeleri her zaman dikkatimi çekmişti. Öyle güzel bir enerjisi var ki o enerjisini resmen size geçiriyor. Diyetisyen Başak İnsel tavsiye ede bileceğim çok başarılı ve uzun uzun ilgisini gösteren bir diyetisyen. Maltepe diyetisyen tavsiyesi arayanlara hatta herkese ciddi anlamda öneriyorum.

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?