diyetisyen aysu sevin ülker yorumları

Diyetisyen Aysu Sevin Ülker hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Aysu Sevin Ülker hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 3 (Ortalama: 2.3)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Melike İnanç
  7 saat önce

  Tekirdağ Diyetisyen Aysu Sevin Ülker, Uzman Diyetisyen olarak da biliyor aslında,hatta uzman diyetisyen denilince çevremizde akla ilk gelen isim kendisi.İki arkadaşım Tekirdağ diyetisyen önerisi ararken tanıdılar Diyetisyen Aysu Sevin Ülker Hanımı. Gözümün önünde iki arkadaşım birden çok hızlı ve sağlıklı şekilde kilo verip güzelliklerine güzellik kattılar. Tekirdağ Diyetisyen’i Aysu Sevin Ülker ile. Annemde kilolarından başı dertte olunca hemen Diyetisyen Aysu Sevin Ülker tavsiyesi yaptım ve muhakkak ona gitmesi gerektiğini söyledim. Bizi yanıltmadı Tekirdağ Diyetisyen’i Aysu Sevin Ülker annemi de öyle sıkıntılı dönemlerinde hem umuduna umut kattı hemde sağlıklı şekilde kilo vermesine yardımcı oldu.Yani denecek çokta söz yok Diyetisyen Aysu Sevin Ülker ile çalışan kimse pişman olmuyor. Herkesin yüzü hep gülücükler içinde programlarını bitiriyorlar.

  Cevapla
 2. Nil Davacı
  7 saat önce

  Tekirdağ diyetisyen önerisi arayan herkese Diyetisyen Aysu Sevin Ülker tavsiye edilmeli. Diğer diyetisyenler de yeterince zaman kaybı yaşamış biri olarak söylüyorum bunu sizlere. Tekirdağ Diyetisyen’i Aysu Sevin Ülker benim artık son umudumdu. Ve sayesinde o son umudum daha da güçlendi. Sağlık sorunlarım yüzünden kullandığım ilaçlar ve beslenme probleminden dolayı kilo almaya başlamıştım ve bu durum çok sinir bozucuydu. Herkes gibi elime hazır liste tutuşturan diyetisyenlere inat Diyetisyen Aysu Sevin Ülker diyorum. Bana özel vücut analizinden sonra sağlık problemlerimi ve ilaçlarımı da dikkate alarak çok sağlam bir liste hazırladı bana. Bu beni ve sağlığımı hiç zıt yönde etkilemedi çok rahat bir şekilde aç kalmadan kilolarımı vermeyi başardım kısa zaman sonra. Diyetisyen Aysu Sevin Ülker hakkı ödenmez bir diyetisyen bu konuda. Sağlığım daha da iyiye gitti gerçekten beslenme vücudun temel yapısı. Ve kendinizi en doğru emin ellere teslim etmeniz gerekiyor. Tekirdağ Diyetisyen’i Aysu Sevin Ülker tavsiye edilecek en doğru isim .

  Cevapla
 3. Tayfun Baştürk
  7 saat önce

  Hep zayıf bir çocuk oldum, gençlik yıllarım da da çirkin gözüken bir zayıflığa sahiptim spora da başlasam bu görüntü orantısız ve yapma duruyordu sporu 2 gün bıraktığımda 3.gün çubuk gibi gözüküyordum boyumda çok uzun olduğu için abes bir görüntü ile karşı karşıyaydım. Tekirdağ diyetisyen tavsiyesi arayışındaydım hem spor yapıp hemde diyetisyen ile görüşecektim. Spor salonunda ki herkes Diyetisyen Aysu Sevin Ülker tavsiyesinde bulundu bana. Tekirdağ Diyetisyen’i Aysu Sevin Ülker ile görüştüm çok kibar ve olumlu bir diyetisyen kendisi. Beni güzelce dinledi ve vücut analizimi gerçekleştirdi bedenime uygun bir beslenme programı ile geldi karşıma harfi harfiyen uyguladım listemi. Zaten sonuç tabi ki inanılması güç ama mükemmeldi. Diyetisyen Aysu Sevin Ülker de imkansız diye bir şey yokmuş bunu görmüş oldum. Spor da yaptığım için hem fit hemde olması gerektiği kiloma çok rahat bir şekilde geldim! Diyetisyen Aysu Sevin Ülker yorumlarının neden bu kadar iyi olduğunu yaşayarak gördüm. Kendisine gerçekten çok teşekkür ediyorum.İyi ki varsınız Diyetisyen Aysu Sevin Ülker Hanım.

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?