Diyetisyen Aysu Bekçi hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Aysu Bekçi hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 2 (Ortalama: 3)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 5 yorum yapılmış.

 1. N.A
  2 saat önce

  Kilolarima veda ettim Güler yüzüyle mükemmel motivasyonuyla kendisine teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

  Cevapla
 2. H.A
  2 saat önce

  Kesinlikle tavsiye ediyorum. Verdiği motivasyon sayesinde her hafta tartıda küçülen rakamlar görmek harika.

  Cevapla
 3. Ayşe Nur Balören
  58 dakika önce

  Artık tartılar düşünsün diyorum sadece,Pendik Diyetisyeni Aysu Bekçi Sağlıklı bir şekilde resmen kilolara elveda dedirttiriyor . Sürekli bir diyetisyen arayışı içindeydim bir türlü güvenip karar veremiyordum. Pendik Diyetisyen Tavsiye Sayfaları , Pendik Diyetisyen Yorumlarını okumaktan çok sıkılmıştım. O kadar diyetisyen içinden hangisi olacağına karar vermek çok zordu benim için bir gün çıktım bir kaçından randevu aldım ve gittim . İlk durağım Diyetisyen Aysu Bekçi oldu. Zaten daha sonra da başka hiç bir diyetisyenle görüşmeme gerek kalmadığını anladım. Güler yüzü ve sıcak kanlılığı ve güzel konuşmasıyla ilk andan güvenimi kazandı. Diyetisyen Aysu Bekçi Şikayet edilemeyecek kadar işinde başarılı ve enerji dolu bir diyetisyen. İlk tercihimin Diyetisyen Aysu Bekçi olması ve güvenimi hiç boşa çıkarmaması benim ne kadar doğru bir karar verdiğimi açık açık gösterdi. Yavaş yavaş kilolarıma elveda demeye başlamıştım ilk aydan. Verdiği öneriler ile resmen tartıyla aşk yaşamaya başlamıştım. Çıkmaya korktuğum tartıya cesaret ile çıkıyorum şuanda. Pendik Diyetisyeni Aysu Bekçi tavsiye edile bilecek en iyi diyetisyen!

  Cevapla
 4. Cemre Açıkgöz
  48 dakika önce

  Diyetisyenlerin en iyisi Pendik Diyetisyeni Aysu Bekçi olabilir. Küçüklüğümden beri tombik bir kız çocuğuydum ve kendimi hep kilolu gördüğüm için bana tuhaf gelmiyordum.Büyüyüp genç bir kız olduğumda insanların o kötü bakışlarına denk gelinceye kadar.İnternet üzerinden aramalar yaptım. Pendik Diyetisyen tavsiyesi , Pendik Diyetisyen Yorumları derken Pendik Diyetisyeni Aysu Bekçi ile yani en iyisi ile tanıştım! Arkadaşlarım da çok önerdiler. İlk görüşmemiz gayet ılımlı geçti. Analizler doğrultusunda birlikte bir yola çıktık Diyetisyen Aysu Bekçi ile ve İyi ki çıkmışız. Bunu diye bilmek benim için çok önemli. Kendimi hep kilolu gördüğüm için o bedene hapis olduğumu fark ettim . İçimden başka bir kız çıkmıştı resmen. Diyetisyen Aysu Bekçi yorumları ve en güzel iltifatları hak ediyor,kesinlikle. Pendik Diyetisyeni Aysu Bekçi Tavsiye edile bilecek en iyi Diyetisyen.

  Cevapla
 5. Salih Çolak
  39 dakika önce

  Pendik Diyetisyen Aramalarımın en güzel sonucu oldu Aysu Bekçi . Pendik Diyetisyeni Aysu Bekçi işin de oldukça başarılı ve fazlasıyla güler yüzlü. Diyetin korkunç değilde ne kadar eğlenceli olduğunu öğretti bana. Polis Akademisine gire bilmem için yaklaşık 30 kilo vermem gerekiyordu.Hayallerimi 30 kilo ile kaybetmeye göz yumamazdım. Hemen bir şeyler yapmam gerekti ve Pendik Diyetisyen Tavsiyesi arayışında buldum kendimi. Pendik diyetisyen önerisi Diyetisyen Aysu Bekçi hanımı gösterdi bana. Soluğu hemen Pendik Diyetisyeni Aysu Bekçi hanımın yanında aldım. O şuanda benim için hayallerimi gerçekleştiren mükemmel bir diyetisyen. 4 ayda 30 kilodan eser kalmamıştı.Benimle uzun uzun ilgilendi. Hep motive etti. Diyetisyen Aysu Bekçi tavsiye etmem ve önermem gereken gerçek bir diyetisyen.Ona sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum..

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?