diyetisyen ayşegül göktanır yorumları

Diyetisyen Ayşegül Göktanır hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Ayşegül Göktanır hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 6 (Ortalama: 3.8)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 4 yorum yapılmış.

 1. Yasin Çatlı
  2 saat önce

  Bugüne kadar bir çok diyet deneyimim oldu. Diyetisyen ile çok fazla kilo verdiğim dönemde oldu. Fakat tüm kilolarımı geri aldım ve uzun zamandır iri yarı, kalıplı az kilolu bir erkek olarak hayatıma devam ediyorum. Diyetisyen Ayşegül Göktanır ile tanıştıktan sonra hayatım bir anda değişti ve uzun zamandır aynı kilomu koruyorum. Kendisine sevgilerimi sunuyorum. Çok teşekkürler 🙂

  Cevapla
 2. Merve Sevinç
  2 saat önce

  Diyet yaptığım dönem her hafta sonu koşarak yanına gittiğim, benim için çok değerli Diyetisyen Ayşegül Göktanır hocam 🙂 İşini severek yapan bu kadar ilgili birini tanımak ve kendisinden destek almak, benim hayatım için çok önemli ve güzeldi. Kısa sürede tüm kilolardan kurtuldum ve hiç sıkılmadan diyet yaptım. Hatta şuan sağlıklı beslenmeyi öğrendiğim için çok mutluyum. Benimle beraber kilo problemi olan 3 arkadaşımın da zayıflamasına vesile olduk. Teşekkürler güzel insan.

  Cevapla
 3. Songül Bilgin
  2 saat önce

  Çocukluk döneminden beri kilo problemi olan, dönem dönem bunu aşan fakat tekrar bu sıkıntıyı yaşayan biri olarak Diyetisyen Ayşegül Göktanır ‘ın kapısını çaldım. O kadar güler yüzlü ve ilgili olması beni ilk dakikadan çok mutlu etmişti. Bu sefer zayıflayacağım dedim içimden 🙂 Ne şikayetim, sorunum varsa hepsini kendisine anlattım. Bana özel uygulamalar yaptırdı ve yaşam tarzıma uygun bir diyet listesi ile tüm fazla kilolarımdan kurtuldum. Şuan yürürken, yokuş çıkarken veya ayakkabımı giyerken çok rahatım. Kendisine teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız…

  Cevapla
 4. Özlem Yılmaz
  3 saat önce

  Sevgili Diyetisyenim,
  Siz hayatıma girdikten sonra her şey değişti. 6 ay gibi bir sürede 18.5 kg verdim.
  Kendime olan güvenim arttığı için, geri planda kaldığım her konuda artık ön sıralarda yer alıyorum.Sayenizde hiç giyemediğim kıyafetleri giyiyor, dilediğim gibi alışveriş yapıyorum. Bana neyi ne kadar yemem gerektiğini öğrettiniz .Künefe bile yememe müsaade ettiniz:) sıkılmadan, üzülmeden kilo verdim…çok mutluyum. Yaşamımı keyifli ve sağlıklı bir hale getirdiğiniz için çok teşekkür ederim.
  İyi ki varsınız, sizi seviyorum.

  Cevapla
 5. Begüm Ustabaşı
  8 saat önce

  Göztepe Diyetisyen’i Ayşegül Göktanır işinde oldukça başarılı.Bana yaptığı en güzel masraf yeniden kıyafetler almak oldu. O kadar güzel bir duyguymuş ki mağazaya girdiğinizde bedeninizin hemen bulunması istediğim beğendiğim şeyleri giye bilmek.Gerçekten tarifi yok. Diyetisyen Ayşegül Göktanır Maltepe Diyetisyen tavsiyesi arayan herkesin tek cevabı olmalı. Size öyle güzel bir enerji veriyor ve sizi yeniden doğmuş gibi bir hale getiriyor ki insan şaşıp kalıyor .Maltepe Diyetisyen’i Ayşegül Göktanır sizin bedeninizi sizden iyi yorumlayıp tanıyor ve nasıl mutlu olacağınızı çok iyi biliyor bedeninize en uygun listeleri veriyor. Diyetisyen Ayşegül yorumları size karşı o kadar güzel ve inancınızı arttıracak derece de ki.. Maltepe Diyetisyeni Ayşegül Göktanır tavsiye ede bileceğim en iyi diyetisyen.

  Cevapla
 6. Deren Topuksuz
  8 saat önce

  Çok diyetisyenler ile görüştüm,gerçekten sayelerinde zayıfladığım da oldu haklarını yiyemem ama 2 ay geçmeden verdiğim tüm kiloları katıyla geri alıyordum. Lakin Göztepe Diyetisyen’i Ayşegül Göktanır tamamen bu durumu değiştirdi. Katıyla aldığım kiloları katı ile geri verdirtti ve 2 yıl geçmesine rağmen hiç bir şekilde verdiğim kiloları geri almadım. 135 kilodan 81 kiloya düşmek yeniden doğmaktan başka hiç bir şey değil. Diyetisyen Ayşegül Göktanır motivasyonunuzu her zaman çok yüksek tutuyor. Diyetisyen Ayşegül Göktanır yorumları sizi tekrar hayata güzel bakmaya davet ediyor. Sağlıkla ve hızla zayıflamanın sırrı resmen Göztepe Diyetisyeni Ayşegül Göktanır ile mümkün. Bu yüzden Diyetisyen Ayşegül Göktanır tavsiye ede bilinecek en doğru kişi.

  Cevapla
 7. Irmak Açıkgöz
  7 saat önce

  Göztepe diyetisyen tavsiyesi ararken çıktı bu başarılı diyetisyen karşıma. İyi ki de çıktı ve bana sanki sihirli bir dokunuşta bulundu.Önceden Otobüsle uzun yol yolcuğu yaparken 2 kişilik bilet kestirirdim kendime. Tek koltukta rahat edemezdim. Bacaklarım ağrırdı,yol bana hep zehir olurdu. Göztepe Diyetisyen’i Ayşegül Göktanır bu durumdan beni çok rahat kurtardı boşuna vakit harcamışım kendi yöntemlerimle zayıflamaya çalışmaktan,kendimi yormaktan ve boşuna vakit harcamaktan başka bir şey değilmiş. Diyetisyen Ayşegül Göktanır tavsiye edile bilecek başarılı bir diyetisyen. Sevgilerimi yolluyorum..

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?