diyetisyen ayşegül acartürk yorumları

Diyetisyen Ayşe Gül Acartürk hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Ayşe Gül Acartürk hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 3 (Ortalama: 2.7)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Tuğçe Erzayıf
  1 saat önce

  Polatlı’nın güzel diyetisyeni Ayşe Gül Acartürk . Çok başarılı bir diyetisyen kendisi. Polatlı da çok sevilir. Çok sıcak kanlı ve sempatik bir kişiliğe sahiptir kendisi.İşini en doğru şekilde yapıyor. Polatlı Diyetisyen tavsiyesi arasında tanıştık bizde onunla.Polatlı Diyetisyen’i Ayşegül Acartürk çocuklarımın ve benim sağlıklı beslenme programımızı hazırladı. Benimde zayıflamam konusunda yardımcı oldu. Çocuklarımın ve benim ayrı ayrı vücut analizimizi yaptıktan sonra bünyelerine göre bir program hazırladı. Çocuklarımda bende çok sevdik Diyetisyen Ayşegül Acartürk’ü. Koşa koşa gidiyorduk görüşmeye. Ben zayıfladım çocuklarım sağlıklı bir yol izledi. Diyetisyen Ayşegül Acartürk tavsiye edilmesi gereken bir isim.

  Cevapla
 2. İrem Büyükbey
  1 saat önce

  Polatlı Diyetisyen’i Ayşegül Acartürk fazla kilolarımdan kurtulmama ve kendimi sevmeme yardımcı olmuştu. Şimdi yorum yapmadan geçmek asla olmaz. Polatlı diyetisyen tavsiyesinde bulmuştum kendisini zaten bulduğum gibi de böyle işinde başarılı bir diyetisyeni bırakmak olmazdı. Diyetisyen Ayşegül Acartürk yorumları ve tavsiyeleri de oldukça olumlu olunca neden bırakayım ki ? Zaten bir zat yaşayıp gördüm. Bedenimin eğitmeni oldu kendisi. Sağlıkla ve hızla kilo vermeme çok yardımcı odu. Ayrıca çok sıcak kanlı gerçek bir diyetisyen. Çekingenliğim yok olup gitti Polatlı diyetisyen’i Ayşegül Acartürk’ü tanıyınca. Verdiğim hiç bir kiloyu da geri almadım zaten. Diyetisyen Ayşegül Acartürk tavsiye edeceğim bir diyetisyendir kesinlikle.

  Cevapla
 3. Esra Uslu
  1 saat önce

  Diyetisyen Ayşegül Acartürk bedenimin mimarı demek daha doğru olur herhalde. Polatlı diyetisyen’i Ayşegül Acartürk yorumları ile tanıdım kendisini. Ciddi anlamda işine hakim bir bayan.Çokta güler yüzlü korku ve ön yargılarınızı tamamen yok edip atıyor kendisi. Tartıları sevmenizi sağlıyor hatta. Hızlı ve sağlıklı bir şekilde kilo vermenize yardımcı oluyor kişiye özel vücut analizinden sonra birlikte diyet programına başlamıştık. Ve 2 ayda yaklaşık 14 kilo vermiştim. Birlikte çok hoş bir bağ kurduk ayrıca size sosyal ağlardan da yardımcı oluyor. Diyet programı biteli 8 ay oldu ve hala mesajlarıma dönüş yapıyor. İşi bitince kenara atmıyor yani sizi. Diyetisyen Ayşegül Acartürk tavsiye edilmezse haksızlık olur gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?