diyetisyen aslı özkan yorumları

Diyetisyen Aslı Özkan hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Aslı Özkan hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 1 (Ortalama: 5)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Azra Türkeli
  7 saat önce

  2 çocuğum var,ve ikisi de normal çocuklara göre daha kilolu gözüküyorlardı. Büyüğü ergenliğe girdiğinde beslenme düzenini iyice bozmuş ve 2 kat daha fazla kilo almıştı. Çorlu diyetisyen tavsiyeleri arıyordum. Çocuklarımı emanet ede bileceğim işinde başarılı bir diyetisyen bulmalıydım bunun için. Çorlu Diyetisyen’i Aslı Özkan tavsiye edildi.Diyetisyen Aslı Özkan yorumları oldukça başarılıydı. Çocuklarımı da alıp gittim Diyetisyen Aslı Özkan Hanımın yanına. Kendisi çok şeker ve tatlı bir diyetisyen yüzünde ki gülücükler ile hem çocuklarımın hemde benim sevgimi kazandı. İki çocuğumun da kendilerine ait vücut analizlerini yaptı ve ikisine de farklı programlar hazırdı. Çocukluk ve ergenlik dönemi beslenmesinde bulundu bize. İki evladım da bu programı çok eğelenerek uyguladılar görüşmeye gitmeyi Çorlu Diyetisyen’i Aslı Özkan hanımın yanına gitmeyi iple çekiyorlardı. Çok rahat ve hızlı bir şekilde kilolarından kurtuldular gözüme sanki başka iki kızım varmış gibi geliyordu olduklarından daha da güzel ve sağlıklı oldular. Diyetisyen Aslı Özkan her annenin güvene bileceği bir isim olmalı işini çok doğru bir şekilde yapıyor ve görüşmeler dışında da telefondan hatırlatmalar yapıyor. Çorlu Diyetisyen’i Aslı Özkan tavsiye edilecek melek gibi bir bayan.

  Cevapla
 2. Betül Kılıçaslan
  7 saat önce

  En güler yüzlü diyetisyen benim diyetisyenim, işin de başarılı ve son derece uzman olan Çorlu Diyetisyen’i Aslı Özkan sayesinde yıllardır veremediğim kilolarımdan 3 buçuk ayda kurtuldum. Teşekkürlerin en güzelini hak ediyor kendisi. Tamamen bireysel bir beslenme programı ile sizi hiç zorlamayacak gayet sağlıkla ve hızla kilo vermenize yardımcı oluyor. Çorlu diyetisyen tavsiyesi arayan herkese Diyetisyen Aslı Özkan tavsiye edilmeli. Verdiğim kiloların hiç birini tekrar almadım. Doğru ve ideal kilo verimi için Çorlu Diyetisyen’i Aslı Özkan kapısı çalınmalı.

  Cevapla
 3. Ayşegül Ceylan
  7 saat önce

  Çorlu diyetisyen önerisi arayan herkese şiddetle Diyetisyen Aslı Özkan tavsiyesi yapıyorum. İşinde ne kadar başarılı olabilir ise bir insan o kadar başarılı ve işini severek yapıyor Çorlu Diyetisyen’i Aslı Özkan. Metabolizma hızım normalin çok altındaydı ve kilo verme konusunda çok zorluk çekiyordum. Diyetisyen Aslı Özkan bana vücut analizimi yaparak çok rahat bir şekilde ve sağlıkla kilo verdirtti. Diyetisyen Aslı Özkan yorumları ile de size sürekli destek çıkıyor ayrıca. Kendisine tekrardan teşekkür ediyorum,başarılarının ev o güzel yüzünün hiç solmaması dileğimle.

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?