Diyetisyen Ahmet Selman Duman hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Ahmet Selman Duman hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 0 (Ortalama: 0)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Ömür Elif E.
  5 saat önce

  Samsun diyetisyen önerileri arasında Ahmet Selman Duman’ın adını sıklıkla duyuyordum. Pimpirikli biri olduğum için aylarca diyetisyen araştırdım. En sonunda Ahmet beye giderek derdimi anlattım. Kilo vermek için yol haritası çizdik. Ben de tabi harfiyen uydum. 1 ay içinde vücudumdaki değişim beni bile şaşırttı. Herkese diyetisyenimi öneriyorum.

  Cevapla
 2. Uğur Aslan
  5 saat önce

  Stresli bir işim olduğu için çalışırken ne yediğimin farkında değildim. Bu durum da hem kilo almama neden oluyordu hem de daha da stresli oluyordum. Diyetisyen Ahmet Selman Duman ile birlikte bu sorunu aştık. Kendimi tuttum ve gerçekten beslenme planına uydum. Şimdi sporda da başladım ve önceki hayatımla şimdiki arasındaki farkı gözle görüyorum. Teşekkür ediyorum kendisine.

  Cevapla
 3. Berna Baydaş
  5 saat önce

  Yıllardır kilo problemiyle boğuştuğum için artık bu durumdan çok sıkılmıştım. Diyetisyen Ahmet Selman Duman’ın ofisine giderek destek istedim. Aç kalmadan zayıflamak da çok hoşuma gitti tabi ki. Desteği için sonsuz teşekkürler. Bafra diyetisyen önerisi isteyenlere Ahmet beyi öneririm.

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?