Diyet Uzmanı Diyetisyen Başvurusu

Neden Bizimle Çalışmalısınız? – www.diyetuzmani.com.tr
Diyetisyen Başvuru Koşulları ve Sözleşmeler

“İnternete görünür olmamak görünür olmaktan daha pahalıya geliyor.”

Son yıllarda dijital dünyanın herkes farkında… 100 kişiden 92’sinin ürün ya da hizmet almadan önce internet üzerinden karar verdiğini düşünürsek internette görünür olmanın ne kadar değerli olduğunu anlayabiliriz. Birçok diyetisyen ve zayıflama kliniği bunun farkında değil, farkında olanlar da yeterli ve doğru hizmeti alamadığından müşteri kitlesine ulaşamıyor maalesef.

Ayrıca diyetisyen ya da klinik sahipleri olarak sizler; merkezinizin devamlılığını sağlamak için bir yandan işletme sorunlarıyla (gelir-gider takibi, personel sorunları, mali işler, mevcut iş takibi, müşteri memnuniyeti vb.) uğraşırken ayın büyük bir bölümünü, yani zamanınızın %80’ni işletmenizi ayakta tutmak için harcıyorsunuz. Kalan zamanınızda yaptığınız yeni müşteri bulma çalışmaları ise yeterli olmuyor.

Biz de bunun farkında olarak dedik ki; diyetisyenler ve sağlık merkezi sahibi en iyi bildiği işi; danışmanlığını ve işletmeciliğini yapsın, biz de en iyi bildiğiniz işi; pazarlamayı yapalım ve bu düşünceyle diyetisyenlerin eksik kaldığı dijital pazarlama sorunlarını üstlenelim.

Sizler sağlık merkezinizi geliştirmek için çalışırken bizler de müşteri potansiyelinizi arttırmak için çalışalım. Siz enerjinizi, işletmenizi büyütmeye ayırın. Biz de enerjimizi işletmenizin büyümesi için gerekli müşteri potansiyelini size getirmek için kullanalım.

Siz de Diyet Uzmanı diyetisten partnerlerinden biri olmak, değerli diyet uzmanlarının ve beslenme danışmanlarının arasında yer almak, Diyet Uzmanı sisteminin avantajlarını, nasıl çalıştığını ve sisteme nasıl üye olunduğunu öğrenmek, sizlerden beklentilerimizi ve iş birliğimizin nasıl ilerleyeceğini öğrenmek istiyorsanız detayları aşağıdaki PDF dosyasından okuyabilirsiniz. Sizinle çalışmak bizim için büyük bir mutluluktur…

www.diyetuzmani.com.tr Ailesine Katılmak İster Misiniz?