Diyet ve Nlp Danışmanlığı Sıkça Sorulan Sorular İdeal Kilonu Hesapla Randevu Al

Diyet ve Nlp Danışmanlığı

NLP, düşünce gücünün zayıflama yöntemlerinde yardımcı bir kuvvet olarak kullanılması sistemidir. Kişinin kendini keşfetmesini sağlayan NLP sistemi ile beden imgesini saptaması, hedeflerini ve amaçlarını belirlemesi, kendine özel beslenme programını daha rahat ve yüksek motivasyonla uygulaması hedeflenir. Düşünce gücüyle zayıflama mantığına dayanan Diyet ve NLP Danışmanlığı, ülkemizde yeni yeni uygulanan kilo verme tekniğini hem öğretmek hem de başarılı sonuçlar almak için yapılır. Diyet NLP sistemi, bu alanda uzman hekimler tarafından uygulanmalıdır. NLP ile zayıflama yöntemleri her diyetisyen tarafından uygulanamaz.

diyet ve nlp danışmanlığı

Diyet ve Nlp Danışmanlığına Neden İhtiyacınız Var?

Diyet ve NLP danışmanlığı, kişinin zayıflama ve diyet programlarında düşünce gücü ile zayıflamasına olanak tanıyan; olumsuz duygulardan kurtararak yanlış yeme alışkanlıklarını bıraktıran bir sistem olduğu için diğer danışmanlık hizmetleri ile birlikte kullanılabilir. NLP iletişim sistemi ile beynimize hükmetmek ve yemek yeme alışkanlığımızı değiştirmek mümkündür. Düşünce gücüyle zayıflama elbette tek başına olmayacak, destekleyici diyet ve egzersiz programlarıyla uygulanacaktır.

Uzman diyetisyen ya da beslenme danışmanı kontrolünde gerçekleştirilen NLP ile zayıflama yöntemleri, kişinin fiziksel ve psikolojik durumları göz önüne alınarak planlanmaktadır. Diyet NLP sistemi uygulanırken diyet uzmanı tarafından motivasyon ve destek sağlanmaktadır. Diyet ve NLP danışmanlığı sırasında danışanın fazla kiloları nedeniyle bozulan psikolojisi de düzeltilmektedir.

Diyet ve NLP Danışmanlığı Hizmetine;

  • Yaşamınızın her döneminde sağlığınızı korumak için,
  • Sağlıklı beslenme ilkelerini öğrenmek için,
  • Sağlıklı beslenmeyi yaşam tarzı haline getirmek için,
  • Zihninize söz dinletmek için,
  • Yanlış yeme alışkanlıklarınızı değiştirmek için,
  • Fizyolojik durumunuza göre doğru beslenmek için,
  • Kilo problemlerinden korunmanız için ihtiyacınız vardır.

Beslenme Danışmanlığı İle Daha Sağlıklı Bir Hayat!

Size özel yöntemler, hızlı ve etkili diyetler, uzman danışmanlık ve mutlu bir hayat…

alanında uzman diyetisyenler

İlk Randevu

Danışanlarla ilk randevunun yapılması ile kilo verme / koruma programlarımız hakkında detaylı bilgilendirme.


alanında uzman diyetisyenler

Teşhis

Çocuk ve yetişkinlere, hamile ve hastalara, yaşlı ve sporculara özel beslenme danışmanlığı problem teşhisi.


alanında uzman diyetisyenler

Yöntem Belirleme

İdeal kilo hesaplama, günlük kalori ihtiyacını belirleme, ayrıntılı vücut analizleriyle diyet uygulamaları için yöntem seçme.


diyet-uzmani

alanında uzman diyetisyenler

Tedavi

Haftalık ve aylık sağlıklı beslenme programlarının hazırlanması, kişiye özel egzersiz ve spor önerilerinin yapılması.


alanında uzman diyetisyenler

Haftalık Kontroller

Her hasta için özel olarak haftalık ve aylık kontrollerin yapılması, sonuçların değerlendirilmesi ve motivasyon.


alanında uzman diyetisyenler

Sonuç Koruma

Elde edilen başarılı sonuçların kilo koruma programları ile korunması, danışanın sağlıklı beslenme alışkanlığına devam etmesi.

Diyet ve NLP Danışmanlığında Neler Yapılır?

Diyet ve NLP Danışmanlığı ile aşırı ya da yetersiz, dengesiz ve sağlıksız beslenmenin sonuçlarından sizi korumak ve size özel beslenme programı oluşturmak amaçlanır. Düşünce gücüyle zayıflama yöntemi olan NLP sistemi sayesinde sağlıklı beslenmeye ek olarak kişinin zayıflıyor olduğuna dair inancı arttırılır. NLP ile zayıflama sürecinde danışanın hedefine sadık kalması sağlanır. Ayrıca Diyet ve NLP beslenme danışmanlığı dahilinde yapılanlar:

Ön varsayımlar tekniği

Diyet ve NLP danışmanlığı dahilinde ihtiyacınız kadar yemek yeme davranışını kazandırmak için uygulanan tekniktir. Düşünce gücüyle zayıflama uygulaması yapılırken geleceğinizin gözünüzün önünde canlanması sağlanır.

Değişim teknikleri

Kilo almanıza sebep olan davranışlar tespit edilir ve kilo almanızı tetikleyen alışkanlıkların değiştirilmesi üzerinde çalışılır. Diyet NLP sistemi analizleri yapılır. Diyet ve NLP uygulamasında her kişiye özel teknik belirlenir.

Hoşlanma Hoşlanmama Tekniği

Diyet ve NLP danışmanlığı dahilinde zevklerinizin ve beğenilerinizin aklınızda nasıl kodlandığı ve değiştirileceği sizlere öğretilir. Sonraki süreçte var olan bilgilerinizin değiştirilmesi üzerine çalışılır. NLP ile zayıflama uygulanırken beklentileriniz göz önüne alınır.

Manivela Tekniği

Diyet ve NLP danışmanlığı kapsamında hangi davranışlar yüzünden aşırı yemek tükettiğiniz belirlenir. Elde edilen verilerle beraber motivasyon güçlendirme uygulamaları yapılır. Düşünce gücüyle zayıflama mantığı yavaş yavaş öğretilir.

Hedef Belirleme ve Uygulama

Kaç kilo vereceğinizi, nasıl ilerleyeceğinizi, egzersiz ve beslenme yöntemlerini belirlemenin yer aldığı aşamadır. Diyetisyen tarafından hazırlanan destekleyici beslenme programları ile hedefe nasıl ulaşacağınızı bulmayı sağlar. Düşünce gücüyle zayıflama çalışmalarının en önemli aşaması hedeften sonra planlı bir şekilde uygulamadır.

Diyetisyenler ve beslenme danışmanları Diyet ve NLP Danışmanlığı hizmetleri ile kilo vermenizin önündeki engelleri kaldırarak kilo vermeye odaklanmanızı sağlarken keyifli bir beslenme yolculuğunda size destek olmaktadır. NLP ile zayıflama, siz istedikçe mümkündür…

Özel Hesaplama Araçları

Sağlıklı bir hayat için online testi çöz, ideal kilonu öğren

Nabız Hesaplama
Nabız Hesaplama Nabız Hesaplama Yaşa göre maksimum antrenman nabzı ve sonra nabız eşiklerinin hesaplanması, egzersiz programının olu [...] Nabız Hesaplama
Beden Kitle İndeksi – BMI
Beden Kitle İndeksi – BMI Beden Kitle İndeksi – BMI Vücuttaki yağ kütlesinin yağsız kütleye oranının hesaplanması, ideal kilonun aşılıp aşılmadığının ko [...] Beden Kitle Endeksi
Kalori Cetveli
Kalori Cetveli Kalori Cetveli Kalori Cetveli – Yiyeceklerdeki Enerji Karbonhidrat ve Yağ Oranları Günlük Kalori İhtiyacı Hesaplama [...] Kalori Cetveli
Kalori Hesaplama
Kalori Hesaplama Kalori Hesaplama Kalori Hesaplama – Günlük Alınması Gereken Enerji Kalori hesaplama, bir diğer adı ile günlük alınmas [...] Kalori Hesaplama
BMH Hesaplama
BMH Hesaplama BMH Hesaplama Kişinin uyku ve dinlenme halinde, nefes alma, kalp atışı hızının ölçülmesi, hayati işlevler için ger [...] BMH Hesaplama
İdeal Kilo Hesaplama
İdeal Kilo Hesaplama İdeal Kilo Hesaplama Kişinin sağlıklı bir yaşam sürdürebilmek için boy ile orantılı olan kilo değerinin hesaplanması, ide [...] İdeal Kilo Hesaplama
Yağ Oranı Hesaplama
Yağ Oranı Hesaplama Yağ Oranı Hesaplama Kişinin sağlıklı bir yaşam sürdürebilmek için boy ile orantılı olan kilo değerinin hesaplanması, ide [...] Yağ Oranı Hesaplama
Bel Kalça Oranı Hesaplama
Bel Kalça Oranı Hesaplama Bel Kalça Oranı Hesaplama Vücudun ideal ölçülerde olup olmadığını hesaplamak, kilo verme çalışmalarına nereden başlayacağını ö [...] Bel Kalça Oranı Hesapla

Diyet ve NLP danışmanlığı fiyatları ne kadar?

Diyet ve NLP danışmanlığı fiyatları, her danışan için özel olarak belirlenir. Kişinin zayıflama ve diyet programlarında düşünce gücü ile zayıflamasına olanak tanıyan; olumsuz duygulardan kurtararak yanlış yeme alışkanlıklarını bıraktıran bir sistem olduğu için ücretleri kişiye göre değişecektir. Diyet ve NLP fiyatları hakkında en doğru bilgiyi diyetisyeniniz verecektir.

Diyet ve NLP danışmanlığı kimler için gereklidir?

Diyet ve NLP danışmanlığı, kilolarından şikayetçi olan ancak bir türlü zayıflayamayan, kilo vermek için gerekli motivasyona ihtiyacı olan herkes için gereklidir. Diyet ve NLP danışmanlık hizmetinden yararlanmak için sağlıklı yaşamayı istemek yeterlidir.

Diyet ve NLP danışmanlığı diyetisyenleri kimler?

Diyet ve NLP diyetisyenleri, düşünce gücüyle zayıflama alanında uzmanlaşmış olan, Türkiye’nin en iyi diyet uzmanları olarak bilinen beslenme danışmanlarıdır. Şehrinizin en iyi diyetisyenleri olarak sizlere bu alanda hizmet vermektedirler.

Diyet ve NLP danışmanlığı ne kadar sürer?

Sağlıklı beslenme amacı olanlar ve kilo vermek istiyorum diyenler için özel olarak hazırlanan diyet NLP sistemi, kişinin kilo ve sağlık durumuna, yapılacak vücut analizlerine göre belirlenir. NLP ile zayıflama süresi hakkında en iyi bilgiyi diyetisyeniniz verecektir.

Diyet ve NLP danışmanlığı hizmeti hangi şehirlerde var?

Diyet Uzmanı olarak diyet ve NLP danışmanlığı hizmetimizi İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, İzmit, Antalya, Konya, Yalova ve Eskişehir başta olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinde alanında uzman diyetisyenler ile birlikte vermekteyiz. Size en yakın diyetisyeni öğrenmek için diyetisyenler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sağlık Köşesi - En Çok Okunan Makaleler