Detox Programı Sıkça Sorulan Sorular İdeal Kilonu Hesapla Randevu Al

Detox Programı

Detox Programı, kişiye özel diyet ve beslenme programlarının yanında, soluduğumuz hava, içtiğimiz su, yediğimiz işlenmiş gıdalar, yaşadığımız stres ile vücudunuza hapsolan toksik birikimlerin atılmasını sağlayan programdır. Kişiyi hastalıklardan korumak, kilo vermesini hızlandırmak, vücudundaki zararlı maddeleri atmasını sağlamak, daha sağlıklı ve enerjik olmasını sağlamak Detox Programı ile hedeflenir. Detox diyeti ve beslenme programları uygulanarak sağlıklı zayıflamak ile besinlerden mümkün olduğu kadar fazla verim almak sağlanır. Detoks programı sayesinde daha zinde bir vücuda kavuşmak mümkün hale gelir.

detox programı

Detox programı kişinin uzman bir diyetisyenle yapması gereken, diyetine ek olarak düzenlenen zayıflamaya katkısı olan bir uygulamadır. Detox diyeti hazırlanan danışanların aynı zamanda standart beslenme planlarına uymaları gerekir. Detox tek başına yapılan bir diyet değildir.

Detox Programına Neden İhtiyacınız Var?

Detoks bir arınma, tazelenme ve temizlenme programıdır. Vücudunuzu toksinlerden en hızlı ve düzenli şekilde arındırabilmek için detoks programı uygulamak avantajlı olacaktır. Her insanın tükettiği yiyecek miktarı ve aldığı enerji ile yeme alışkanlıkları farklı olduğu için detoks programlarının uzman diyetisyenler ile birlikte kişiye özel olarak hazırlanması gerekir. Detox ile zayıflamak son yılların modası olsa da diyetisyen kontrolü olmadan yapılırsa kötü sonuçlar doğurabilmektedir.

Detoks diyeti, her açıdan kişinin hayatına katkısı olan bir uygulamadır. Detox ile zayıflamak dışında detox programı sağlığınızı da korumaktadır. Detoks diyeti yapacak olanlar beslenmenin yanında egzersizle de vücutlarını daha formlu bir hale sokabilirler.

Baş ağrısı, enerji düşüklüğü, yorgunluk, kilo alma, aşırı yemek yeme ve bağışıklık sistemi zayıflığı durumlarında detox uygulamak avantajlı olacaktır. Detoks diyeti ve diyet uzmanı önerileriyle sağlıklı bir hayatın kapıları aralanacaktır. Özellikle kadınlara özel beslenme danışmanlığı kapsamında sık sık kullanılmaktadır. Detox diyeti ve diğer zayıflatan diyetler bir arada kullanıldığında daha hızlı sonuç alınmaktadır.

Detox Programı Hizmetine:

  • Vücudunuzdaki mikroplardan kurtulmak için,
  • Daha enerjik olmak için,
  • Metabolizmanızı hızlandırmak için,
  • Kolay kilo vermek için,
  • Ödem atmak için,
  • Cildinizin daha canlı ve sağlıklı olması için,
  • Hem bedensel hem ruhsal rahatlığa kavuşmak için,
  • Erken yaşlanmanın önüne geçmek için ihtiyacınız vardır

Beslenme Danışmanlığı İle Daha Sağlıklı Bir Hayat!

Size özel yöntemler, hızlı ve etkili diyetler, uzman danışmanlık ve mutlu bir hayat…

alanında uzman diyetisyenler

İlk Randevu

Danışanlarla ilk randevunun yapılması ile kilo verme / koruma programlarımız hakkında detaylı bilgilendirme.


alanında uzman diyetisyenler

Teşhis

Çocuk ve yetişkinlere, hamile ve hastalara, yaşlı ve sporculara özel beslenme danışmanlığı problem teşhisi.


alanında uzman diyetisyenler

Yöntem Belirleme

İdeal kilo hesaplama, günlük kalori ihtiyacını belirleme, ayrıntılı vücut analizleriyle diyet uygulamaları için yöntem seçme.


diyet-uzmani

alanında uzman diyetisyenler

Tedavi

Haftalık ve aylık sağlıklı beslenme programlarının hazırlanması, kişiye özel egzersiz ve spor önerilerinin yapılması.


alanında uzman diyetisyenler

Haftalık Kontroller

Her hasta için özel olarak haftalık ve aylık kontrollerin yapılması, sonuçların değerlendirilmesi ve motivasyon.


alanında uzman diyetisyenler

Sonuç Koruma

Elde edilen başarılı sonuçların kilo koruma programları ile korunması, danışanın sağlıklı beslenme alışkanlığına devam etmesi.

Detox Programında Neler Yapılır?

Detox Programı uygulamaları ile vücudunuzu koruyup olması gereken sağlığına kavuşturmak amaçlanır. Detox ile zayıflama, sıkılaşma ve beslenme alışkanlıklarının değiştirilmesi de hedeflenmektedir. Diyetisyen kontrolünde yapılması gereken detoks diyeti ve diğer uygulamalarda sırasıyla atılan adımlar:

Analiz

Detox Programı başlamadan önce kişinin vücudundaki tuz, şeker ve yağ oranları tespit edilir. Sağlık geçmişi incelenir, herhangi bir hastalığa sahip olup olmadığı öğrenilir. Diyetisyen tarafından gerekli olan tetkikler yapılır. Analizler detoks diyeti hazırlanmasına yardımcı olmaktadır.

Arınma Diyeti

Detoks programı kapsamında kişinin analizi sonucu elde edilen verilerden hareketle arınma diyeti adı altında kişiye özel detox diyeti uygulanır. Vücudun toksinlerden arınması sağlanır. Detox programı sayesinde her kişi kendine özel diyete sahip olur.

Yeniden Yapılanma

Detoksun ikinci aşaması olan yeniden yapılandırma bölümünde vücudunuz kendini yenilemeye başlar. Daha sağlıklı bir beden ve ruh sistemine sahip olursunuz. Detox ile zayıflamak için yaptığımız çalışmaların da daha hızlı işlediğini görürsünüz. Detox programı ile vücudunuzun yeniden yapılandığını hissedersiniz.

Olanı Koruma

Detox programı sayesinde ortaya çıkan sağlıklı görünümü korumak için diyet ve beslenme listeleri ile egzersiz programları hazırlanır. Detoks diyeti ile elde edilen sonuçlar diyet uzmanı tarafından incelenerek kişinin ne kadar yarar gördüğü analiz edilir.

Detox Programı hizmetleri ile vücudunuzun yeniden yapılandırılmasını sağlayacak, uzman diyetisyenler eşliğinde size özel beslenme programları edinecek, daha sağlıklı olacaksınız. Detoks diyeti sizlere bambaşka bir hayat kazandıracak.

Özel Hesaplama Araçları

Sağlıklı bir hayat için online testi çöz, ideal kilonu öğren

Beden Kitle İndeksi – BMI
Beden Kitle İndeksi – BMI Beden Kitle İndeksi – BMI Vücuttaki yağ kütlesinin yağsız kütleye oranının hesaplanması, ideal kilonun aşılıp aşılmadığının ko [...] Beden Kitle Endeksi
Kalori Cetveli
Kalori Cetveli Kalori Cetveli Kalori Cetveli – Yiyeceklerdeki Enerji Karbonhidrat ve Yağ Oranları Günlük Kalori İhtiyacı Hesaplama [...] Kalori Cetveli
Kalori Hesaplama
Kalori Hesaplama Kalori Hesaplama Kalori Hesaplama – Günlük Alınması Gereken Enerji Kalori hesaplama, bir diğer adı ile günlük alınmas [...] Kalori Hesaplama
BMH Hesaplama
BMH Hesaplama BMH Hesaplama Kişinin uyku ve dinlenme halinde, nefes alma, kalp atışı hızının ölçülmesi, hayati işlevler için ger [...] BMH Hesaplama
İdeal Kilo Hesaplama
İdeal Kilo Hesaplama İdeal Kilo Hesaplama Kişinin sağlıklı bir yaşam sürdürebilmek için boy ile orantılı olan kilo değerinin hesaplanması, ide [...] İdeal Kilo Hesaplama
Yağ Oranı Hesaplama
Yağ Oranı Hesaplama Yağ Oranı Hesaplama Kişinin sağlıklı bir yaşam sürdürebilmek için boy ile orantılı olan kilo değerinin hesaplanması, ide [...] Yağ Oranı Hesaplama
Bel Kalça Oranı Hesaplama
Bel Kalça Oranı Hesaplama Bel Kalça Oranı Hesaplama Vücudun ideal ölçülerde olup olmadığını hesaplamak, kilo verme çalışmalarına nereden başlayacağını ö [...] Bel Kalça Oranı Hesapla
Nabız Hesaplama
Nabız Hesaplama Nabız Hesaplama Yaşa göre maksimum antrenman nabzı ve sonra nabız eşiklerinin hesaplanması, egzersiz programının olu [...] Nabız Hesaplama

Detox programı fiyatları ne kadar?

Detox programı fiyatları, her danışan için özel olarak belirlenir. Kişinin yaşına, cinsiyetine, beslenme alışkanlıklarına, vücut analizlerine, hastalıklarına ve ihtiyaçlarına göre diyetisyen ücretleri değişkenlik gösterir. Detoks programı ücretleri için en sağlıklı bilgiyi diyetisyeniniz verecektir.

Detox programı kimler için gereklidir?

Detox programı, kilolarından şikayetçi olan, daha sağlıklı beslenmek ve kilo vermek isteyen, yaşına ve cinsiyetine göre beslenme amacında olan herkes için gereklidir. Detoks diyeti danışmanlık hizmetinden yararlanmak için sadece kilolu olmak gerekmez, sağlıklı yaşamayı istemek yeterlidir.

Detox programı diyetisyenleri kimler?

Detoks programı ile zayıflama hizmeti veren diyetisyenler, Türkiye’nin en iyi diyet uzmanları olarak bilinen beslenme danışmanlarıdır. Şehrinizin en iyi diyetisyenleri olarak sizlere bu alanda hizmet vermektedirler.

Detox programı ne kadar sürer?

Detox diyeti, diyet listelerine ek olarak ya da tek başına uygulanan bir program olduğu için süresi; kişinin kilo ve sağlık durumuna, yapılacak vücut analizlerine, diyet ve egzersiz programlarına göre belirlenir. Detox programı süresi hakkında en iyi bilgiyi diyetisyeniniz verecektir.

Detox programı hizmeti hangi şehirlerde var?

Diyet Uzmanı olarak detox programı hizmetimizi İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, İzmit, Antalya, Konya, Yalova ve Eskişehir başta olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinde alanında uzman diyetisyenler ile birlikte vermekteyiz. Size en yakın diyetisyeni öğrenmek için diyetisyenler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sağlık Köşesi - En Çok Okunan Makaleler