bilinçaltı zayıflama

Bilinçaltının Gücü ile Zayıflayın – Bilinçaltı Zayıflama Teknikleri

Son zamanlarda Avrupa ve Amerika’da adından çok sık söz ettiren bilinçaltı ile zayıflama subliminal oto-telkin kodlama yoluyla zayıflama yöntemidir. Bu yöntemin ortaya çıkmasını sağlayan sebepler kontrolsüz yapılan diyetler, egzersizler ve zayıflama haplarının insanlara fayda sağlamamasıdır. Bu nedenle öncelikle Amerika’da “yediklerimiz değil yüklediğimiz anlamlar şişmanlatıyor” mottosuyla ortaya çıkan bilinçaltı ile zayıflama yöntemi artık ülkemizde de uygulanmaya başlandı. Özellikle uygulayanlar başarılı sonuçlar elde etmesi ve sonuçların kalıcı olması durumu yüzünden bilinçaltı ile zayıflama yöntemi giderek dünya genelinde de yayılıyor. Bu nedenle ülkemizde de birçok kilo problemi yaşayan kişi bilinçaltı ile nasıl kilo verilir sorusunun yanıtını aramaya başladı.

Bilinçaltı zayıflama yöntemi kişinin zihinsel antrenmanlar yaparak, beden modelleme, zihinsel kelepçe, algısal değişim ve harekete olan inanç, tat ve lezzet algısı değişimi, odaklanma ve kişisel motivasyon eğitimleri ile bilinçaltında kilo problemini çözmesine yarıyor. Bu noktada kişiler özel uzmanlar yardım ile kamp ortamında bilinçaltı özgürleştirme, motivasyon, odaklanma, zihinde beden modeli oluşturma gibi teknikler öğreniyor. Bilinçaltı zayıflama teknikleri beyninize ve bilinçaltınıza subliminal mesajlar göndererek zayıflama sürecinize büyük katkılar sağlıyor.

Bilinçaltı zayıflama kesinlikle mümkündür. Bilinçaltı ile zayıflama tekniklerini uygulayan pek çok kişi, başarılı sonuca ulaşmıştır. Bunun için bilinçaltı zayıflama teknikleri öğrenilmelidir. “Bilinçaltı ile nasıl kilo verilir?” diye düşünüyorsanız, diyetisyen desteği almanızı tavsiye ederiz. Bilinçaltı ile kilo verme konusunda diyetisyenler oldukça başarılıdır. Aynı zamanda zayıflamak için bilinçaltı yöntemler konusunda size destek olacaklardır. Bu yüzden diyet ile NLP arasında sıkı bir bağ bulunur. Diyetisyen ücretleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için, araştırma yapmanızı tavsiye ederiz.

diyet ve nlp danışmanlığı

Bilinçaltı İle Nasıl Kilo Verilir? İpuçları Nelerdir?

Kilo verme işlemi diyet ile birlikte yapıldığında verilen kiloların hemen geri dönmesi çok kolay oluyor. Bu yüzden kilo verdikten sonraki süreçte kalıcılığı sağlamak çok mümkün olmuyor. İşte tam bu noktada bilinçaltı zayıflama yöntemleri devreye giriyor. Bilinçaltı zayıflama teknikleri ile vaat edilen en önemli şey verilen kiloların tekrar alınmamasına yönelik. Bu teknikleri uygulayan kişiler verdikleri kiloları çok kısa sürede geri almadıkları geri uzun süre de bu kalıcılığı sağlayabiliyorlar. Bilinçaltı ile nasıl kilo verilir sorusunun cevabını merak ediyorsanız. İlk yapmanız gereken temel olan nefes alıp verme yöntemlerini öğrenmek olmalıdır. Spor yaparken ya da diyet yaparken insanların gözden kaçırdığı şeylerin başında nefes alıp verme problemleri geliyor. Yap yakma özelliği bulunan oksijenin vücutta enerjiye dönüşebilmesi için doğru nefes alıp vermek önemli bir noktadadır. Bu nedenle bilinç altı ile kilo vermek istiyorsanız zayıflamaya başlamadan önce doğru nefes alıp vererek başlamalısınız. Ardından diğer teknikleri uygulayabilirsiniz. Diyetisyen desteği bu yüzden oldukça önemlidir.

Bir diğer ipucu ise duyu organlarının harekete geçirilmesi. Bunu yapabilmek için kendinizle barışık olmalısınız. Bu bilinçaltı ile zayıflama için önemli bir ayrıntıdır. Çünkü işimiz tamamıyla psikoloji ile alakalıdır. Aynaya baktığınızda kendinizi hep şişmanmış gibi değil zayıfmış ya da zayıflıyormuş gibi hayal ederek kendinizi buna inandırın. Vücudunuzu zayıf olduğuna inandırdığınızda 5 duyu organınız da harekete geçer ve zayıflama süreci böylelikle başlamış olur.

10 Adımda Bilinçaltı Zayıflama Teknikleri

  1. Bilinçaltı zayıflama yöntemlerini uygulamaya başlayacağınızda ilk kabul etmeniz gereken kural, buna inanmanızdır. Bu yöntemin işe yarayacağını düşünmeden hareket etmek boşa kürek çekmek olacaktır.
  2. Zayıflamak için gereken hormonların salgılanmasında beyninizi kontrol etmeyi öğrenmeniz gerekiyor.
  3. Bilinçaltı ile zayıflamak için uygulamanız gereken bir diğer yöntem ise kilo verdikten sonra giymeyi çok isteyeceğiniz kıyafetleri sürekli göz önünüzde bir yere koymaktır. Böylece sürekli bu durumu beninize hatırlatmış olacaksınız.
  4. Gün içerisinde, uyandıktan sonra kendinize sürekli zayıflamak istediğiniz hatırlatın. Gün boyu “zayıflayacağım” kelimesini içinizden tekrar edin.
  5. Zayıflama fikrini unutmamak için yapabileceğiniz bir diğer taktik ise her gün ayna karşısına geçerek kendinizle konuşmanız ve kendinizle barış olmaya çalışmanızdır.
  6. Bilinçaltı ile zayıflama yöntemlerini uygularken bedeninize büyük gelen kıyafetleri evden bulundurmak büyük bir hatadır. Bu bilinçaltınızı yanlış yönlendirecektir. Bu yüzden bu kıyafetleri evden uzak tutmalısınız.
  7. Bir diğer yöntem ise “kilo verme zor” inancını kırmaktır. Kilo vereceğinize inanmadığınız sürece yapacağınız hiçbir şey sizi zayıflatmayacaktır. Aksine kilo almanıza bile sebep olabilir.
  8. Midenizin doyduğunu hissettikten sonra yemek yemeyi kesinlikle bırakmanız gerekiyor. Bunun için bedeninizle iletişim halinde olmalısınız. O ne kadar yemeniz gerektiğini iyi bilecektir. Bilinçaltınıza güvenin.
  9. Nefes egzersizlerine özen gösterin. Doğru nefes alıp vermek birçok işin kolaylıkla halledilmesine yardımcı olur. Aynı zamanda vücudunuza aldığınız oksijenin yağ yakmasını da sağlar.
  10. Unutmayın kullanacağınız cümleler sizin gerçeğiniz haline dönüşecektir. Bu yüzden her zaman olumlu ve kendinize inanmanızı sağlayacak cümleler kurun. Bilinçaltınızı böylelikle besleyeceksiniz.

Bilinçaltı Yöntemlerle Zayıflarken Diyet Gerekli mi?

Bilinçaltı zayıflama yöntemleri ile zayıflamak isteyen kişi zayıflayacağını bilinçaltı zayıflama teknikleri ile kendisine kabul ettirir. Dolayısıyla bu süreç işlerken kişinin sadece bunu yapması yetmez aynı zamanda diyet uygulaması da gerekir. Zaten bu yöntemlerin temelinde diyet yaparken zorlananlar, acıkmadığı halde yemek yemeyi engelleyemeyenlerin bu durumların önüne geçebilmesi yatmaktadır. Burada bilinçaltının amacı zayıflamak için olması gereken beslenme alışkanlıklarını kişiye kabul ettirmek ve bu süreci hızlandırmaktır.

Fakat sadece bilinçaltı zayıflama yöntemleri deneyenlerin de zayıfladığına rastlanmıştır. Bu kişiler sadece ufak tefek doğru ve dengeli beslenme kurallarına dikkat ederek ve bazı zararlı yiyecekleri tüketmeyerek zayıflamayı başarabilmişlerdir. Bunun için her gün hareket etmeye doğru nefes alıp vermeye ve bilinçaltını kontrol etmeye özen göstermeleri yeterli olmuştur. Siz de buradan hareketle kilo vermeyi başarabilirsiniz. Diyet ile NLP arasındaki ilişkiyi kavrarsanız, kilo vermeniz kolaylaşacaktır.

Yazdır

Yazdır

Bu yazıyı okuyanlar bunlarıda okudu: