diyet röportajları

Medikaltürk Dergisi

Diyet Uzmanı Sağlıklı Yaşam Merkezi’nin Medikaltürk Dergisi’nde yer alan kurucu röportajları ve Diyetisyen makaleleri.

Türkiye’nin Sağlıklı Yaşam Merkezi Diyet Uzmanı, her biri alanında öncü diyetisyenler, dikkat çeken uygulamalar ve Türkiye’deki en iyi girişimlerden biri olmasıyla Medikaltürk Dergisi’nde yer aldı.

Modern diyetisyenlik yöntemlerini, Diyet Uzmanı hakkında çıkan haberleri Medikaltürk dergisinde yayımlanan yazılarımızdan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir

Aktüel Dergisi

Diyet Uzmanı Sağlıklı Yaşam Merkezi’nin Aktüel Dergisi’nde yer alan röportajlarına göz atın, diyetisyenlerden beslenme önerileri alın.

Diyet Uzmanı Sağlıklı Yaşam Merkezi, her biri alanında öncü diyetisyenler, modern yöntemler ve Türkiye’deki en iyi girişimlerden biri olmasıyla Aktüel Dergisi’nde yer aldı.

Güncel diyetisyen uygulamalarını, Diyet Uzmanı hakkında çıkan haberleri Aktüel dergisinde yayımlanan yazılarımızdan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir
diyet dergi
diyet dergileri

Health & Fitness Dergisi

Health & Fitness Dergisi’nde yayımlanan röportajlarımızı okuyun, diyetisyenlerden sağlıklı yaşam hakkında detaylı bilgi alın.

Diyet Uzmanı Sağlıklı Yaşam Merkezi, her biri alanında öncü diyetisyenleri, modern yöntemleri ve Türkiye’deki en iyi girişimlerden biri olmasıyla Health & Fitness Dergisi’nde yer aldı.

Dikkat çekici diyetisyenlik uygulamalarını, Diyet Uzmanı hakkında çıkan haberleri Health & Fitness dergisinde yayımlanan yazılarımızdan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir

Psikolojim Dergisi

Diyet Uzmanı Sağlıklı Yaşam Merkezi hakkında Psikolojim Dergisi’nde çıkan haberlerimizi ve röportajlarımızı inceleyin.

Diyet Uzmanı Sağlıklı Yaşam Merkezi, her biri alanında öncü diyetisyenleri, yeni diyetisyenlik yöntemleri ve Türkiye’deki en iyi girişimlerden biri olmasıyla Psikolojim Dergisi’nde yer aldı.

Sağlıklı beslenme önerilerini ve Diyet Uzmanı hakkında çıkan haberleri Psikolojim dergisinde yayımlanan yazılarımızdan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir
dergi röportajları
diyet uzmani dergi röportajları

Life Dergisi

Psikolojim Dergisi, Diyet Uzmanı Sağlıklı Yaşam Merkezimiz ile röportaj yaptı! İncelemek için yazılara göz atın…

Diyet Uzmanı Sağlıklı Yaşam Merkezi, her biri alanında öncü diyetisyenleri, modern uygulamaları ve Türkiye’deki en iyi girişimlerden biri olmasıyla Life Dergisi’nde yer aldı.

Beslenme önerileri ve güncel diyetleri, Diyet Uzmanı hakkında çıkan haberleri Life dergisinde yayımlanan yazılarımızdan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir