diyet uzmanı haberleri

Hürriyet Gazetesi

Diyet Uzmanı Sağlıklı Yaşam Merkezi’nin Hürriyet Gazetesi’nde yer alan beslenme makaleleri ve çıkan haberler.

Diyet ve sağlıklı yaşam platformu Diyet Uzmanı, her biri alanında öncü diyetisyenler, dikkat çeken yöntemleri ve Türkiye’deki en iyi girişimlerden biri olmasıyla Hürriyet Gazetesi’nin manşetlerinde yerini aldı.

En güncel ve teknolojik uygulamaları, Diyet Uzmanı hakkında çıkan haberleri Hürriyet gazetesinde yayımlanan yazılarımızdan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir

Sabah Gazetesi

Diyet Uzmanı Sağlıklı Yaşam Merkezi’nin Sabah Gazetesi’nde yer alan haberlerine göz atın, diyetisyenlerden beslenme önerileri alın.

Diyet Uzmanı Sağlıklı Yaşam Merkezi, her biri alanında öncü diyetisyenler, yeni uygulamalar ve Türkiye’deki en iyi girişimlerden biri olmasıyla Sabah Gazetesi’nin manşetlerinde yer aldı.

Güncel ve faklı diyetisyen yöntemlerini, Diyet Uzmanı hakkında çıkan haberleri Sabah gazetesinde yayımlanan yazılarımızdan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir
gazete haberleri
diyet uzmanı makaleleri

Milliyet Gazetesi

Milliyet Gazetesi’nde Diyet Uzmanı hakkında çıkan haberlerimize, diyetisyenlerin röportajlarına göz atın…

Diyet Uzmanı Sağlıklı Yaşam Merkezi, her biri alanında öncü diyetisyenler, modern yöntemleri ve Türkiye’deki en iyi girişimlerden biri olmasıyla Milliyet Gazetesi’nin manşetlerinde yer aldı.

Diyet Uzmanı hakkında çıkan haberleri ve kurucumuzla yapılan röportajları Milliyet gazetesinde yayımlanan yazılarımızdan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir

Posta Gazetesi

Diyet Uzmanı Sağlıklı Yaşam Merkezi hakkında Posta Gazetesi’nde çıkan haberlerimizi ve röportajlarımızı inceleyin.

Sağlıklı yaşam merkezi Diyet Uzmanı, her biri alanında öncü diyetisyenleri, modern yöntemleri ve Türkiye’deki en iyi girişimlerden biri olmasıyla Posta Gazetesi’nin manşetlerinde yer aldı.

 Diyet Uzmanı hakkında çıkan haberleri ve kurucumuzla yapılan söyleşileri Posta gazetesinde yayımlanan yazılarımızdan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir
gazete haberleri posta
diyet haberleri

Star Gazetesi

Star Gazetesi, Diyet Uzmanı Sağlıklı Yaşam Merkezi’nin tanıtım haberlerine yer verdi! İncelemek için yazılara göz atın…

Diyet Uzmanı Sağlıklı Yaşam Merkezi’nin, her biri alanında öncü diyetisyenleri, yeni tedavi yöntemleri ve Türkiye’deki en iyi girişimlerden biri olmasıyla Star Gazetesi’nin manşetlerinde yer aldı.

Modern ve farklı uygulamaları, Diyet Uzmanı hakkında çıkan haberleri Star gazetesinde yayımlanan yazılarımızdan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir