Erkeklerde Beslenme kas oranını arttıran besinler

Kas Oranını Arttıran Besinler

Kas oranını arttıran besinler hangileridir, kas kütlesini arttıran besinlerin kaslarımıza ve sağlığımıza fayda faydaları, kuruyemiş, tatlı patates ve yulafın kas hacmini arttırmadaki etkileri, kas kütlesini arttıran besinleri tüketirken nelere dikkat edilmeli, kuruyemiş-patates-yulaf kaslarına iyi bak.

Devamını Oku
Hastalıklarda Beslenme gastrite iyi gelen yiyecekler

Gastrite İyi Gelen Yiyecekler

Gastrite iyi gelen yiyecekler nelerdir, mide iltihabı olarak da bilinen gastrite iyi gelen yiyecekler olan meyan kökü, zencefil-enginar ve nanenin gastrite olumlu etkileri, gastriti geçirmek için yiyecekler dışında yeme düzenin de önemi ve etkisi, gastriti yok etmek için doğru besinler seçin.

Devamını Oku
Psikolojik Beslenme kaygi-azaltan-besinler

Kaygı Azaltıcı Besin Önerileri

Kaygı azaltıcı besin önerileri arasında yer alan omega 3 içeren besinler yiyin, probiyotik tüketin, kafeinden kaçının, bol su için, rafine ve işlenmiş şekerden uzak durun, antioksidan depolayın sağlıklı bir ruh haline kavuşun, kaygı azaltan besinler tüketin kendinizi daha iyi hissedin.

Devamını Oku
Psikolojik Beslenme stresi-azaltan-besinler

Stres Azaltan Besinler ile Tanışın!

Stres azaltan besinler ile tanışın; muz, avokado, balık, süt, tam tahıllar, badem, fındık, yeşilbiber, yaban mersini gibi sağlıklı ve sakinleştirici yiyecekler ile daha stressiz bir hayat, hazır gıdalar ve şekerlemeler stresin artmasına yol açan yiyecekler, sağlıklı beslenin strese dur deyin.

Devamını Oku
Bitkisel Çözümler sari-kantaron-cayi

Sarı Kantaron Çayı

Sarı kantaron çayı depresyona iyi gelir, antidepresan özelliği vardır, sarı kantaron çayı kas ağrılarına uykusuzluğa, baş ağrısı, cilt sorunlarına, adet ağrılarına, hormonal dengesizlik ve düzensizliğe oldukça faydalıdır, sarı kantaron çayı ile sağlıklı günlere.

Devamını Oku